Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » 100 ml-es felvihető folyadék...

100 ml-es felvihető folyadék méret határ krémekre is vonatkozik?

Figyelt kérdés
Van egy gyógykrémem, amit kellene vinnem a lábamra. 120 gram van ráírva, de már sokat használtam belőle, kb félig van. Ugye nem fogják elvenni?
2019. júl. 14. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Arra is vonatkozik, de orvosi igazolással mehet.
2019. júl. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ki fogják dobatni, nem nézik meg, hogy mennyi van benne. Ecigis likviddel jártam így, tisztán látszott, hogy félig sincs, de a tartója elég nagy volt...
2019. júl. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem szamit, hogy mennyi van benne, a szabalyok kozott ez is vilagosan le van irva. Ha 120-at latnak rairva, nem fognak azzal szorakozni, hogy grammot literre valtsanak, hanem kidobatjak veled. Rakd at masba a maradekot.
2019. júl. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kulacsot is kidobatják? Eddig üres fél literes üveget vittem magammal és nem vették el. Bent pedig feltöltöttem.

Most kulacsot akarok vinni. Youtube videókban is azt ajánlják, hogy vigyél üresen kulacsot.

Eddig csak szerencsém volt és valószínű, hogy elveszik?

2019. júl. 14. 17:55
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy üres plasztik/akarmilyen anyagu dologgal nincs gond. A valamifele folyadekot/egyeb annak szamito anyagot tartalmazo taroloedennyel/üveggel stb. van a gond, ha az nem megfelelo a szabalyoknak.
2019. júl. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az üres flakont beengedik
2019. júl. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Baromi egyszerű ökölszabály: ha valamitől nedves lesz a kezed, az az anyag nem lehet 100 ml-nél nagyobb tartóban.
2019. júl. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Attól is függ, mennyire alaposak. Ha az egyliteres átlátszó nejlonba belefér, és csak felületesen nézik meg, látják, hogy több tégely, stb. van benne, akkor lehet, hogy nem fognak szőrözni. Próbáld meg összetekerni a végét, ha tubusos, akkor egyértelműen látszik, hogy kisebb. Én pl. pont tegnap benne felejtettem az átlátszó egyliteres zacskót a hátizsákomban, az övtáskámban meg maradt néhány kisebb pipere, közte pici fogkrém, folyékony korrektor. Egy szót sem szóltak. Üres kulacsot pedig simán fel lehet vinni.
2019. júl. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Előző voltam: ez egy EU-n belüli út volt. Ha nem EU-s országba mész, akkor sokkal alaposabbak.
2019. júl. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyomd at a kremet egy max100ml-es taroloba, problema megoldva.
2019. júl. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!