Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülőjegy foglalás USA-ba?

Repülőjegy foglalás USA-ba?

Figyelt kérdés
Soha nem repultem meg az USA-ba,azon kívül is csak 1x amikor intéztek nekem a repjegyet. Igazából az lenne a kérdésem hogy van e olyan oldal ahol érdemes jegyet foglalni. Budapest -miami lenne az útvonal augusztusban. Esta már megvan. Neztem a jegyeket de sehol sincs hozza bőrönd,azt a reptéren nekem külön kell kifizetnem? Köszönöm a segítséget
2019. júl. 16. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Jegyvasarlas kozben kell kivalasztanod, hogy milyen poggyaszt akarsz hozzaadni.
2019. júl. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha iden augusztusban akarsz jonni, akkor mar erdemes lenne a jegyet megvenni.

En az USAban elek es kb. 4-5 honapra elore szoktam venni a jegyet. 1-2 honappal utazas elott mar joval dragabb.

Van olyan jegy, amihez nincs csomag (altalaban basic economy a neve) es van a kovetkezo jegytipus, economy, amihez jar feladott borond. De ha olyan jegyet veszel amiben nincs feladott csomag, akkor ugy ahogy irod, a repteren fizeted a feladott csomag dijat.

2019. júl. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 D. Brasco ***** válasza:
Skyscaner-er keress jegyet,aztan amelyik tetszik arra ranyomsz,atiranyit a tarsasag oldalara ahol befejezheted a foglalast,ott majd be X-eled hogy mi kell(feladott csomag,kaja pia,stb)aztan kesz....kapod a visszaigazolo emailt,es majd online becsekkolsz indulas elott ha van ra lehetoseg!
2019. júl. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

skyscanneren nem találok olyat ahol X-elhetném a feladott poggyászt.

Ha a reptéren fizetem a poggyászt sokkal drágább?

2019. júl. 17. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!