Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Londonban (Luton reptértől...

Londonban (Luton reptértől nem túl távol) nagyon olcsó szállás?

Figyelt kérdés

Bármilyen lehetőség érdekel, akár magánszemély is, csak nem tudom ilyet hol keressek. Aki jártas ebben, az légyszi írjon!

A lényeg, hogy semmi extra nem kell, tényleg csak egy szoba, semmi ellátás, és a lehető legolcsóbb. Hogy keressek rá a neten, mert bármit beírok, mindig több csillagos hoteleket ad ki, sok 10 ezer forintokért/éj.


2019. szept. 9. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Angliában, Londonhoz közel pláne, nem nagyon van igazán olcsó hely. Egy sima bed&breakfast szállás is 50 font/ éj minimum. De gagyibb szállások is 30-35 fonttól indulnak
2019. szept. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na, ilyen gagyibb szállások érdekelnek, mert amiket én találtam az 60 ezer forint/éjtől kezdődnek.
2019. szept. 9. 21:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Booking tele van ilyenekkel. Állítsd be egy max árat a keresésnél
2019. szept. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Keresésnél állítsd be, hogy a legolcsóbb legyen legelől.

Például vannak 15 ezrekért is:

[link]

2019. szept. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Airbnb. Ha nagyon olcsón keresel akkor itt vannak olyanok akik szobát adnak ki. Vannak stúdiók meg apartmanok is persze de az már megint legalább £60
2019. szept. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!