Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Cannesban olcsó, családoknak...

Cannesban olcsó, családoknak való hotelt tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

4 fős család,nagyobb gyerek már 18

Köszi a válaszokat!



2019. szept. 19. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Mégis neked mennyi az az olcsó? Mik az igények?

A te esetedben 3 felnőtt+ 1 gyerekre kell számolnod.

2019. szept. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Cannes a Côte d'Azur egyik legdrágább városa. Még a tengertől távolabb eső részeken is minimum 200-300 euró egy napra egy szoba a panziókban (Maison d'hôtes).

Ha olcsóbbat látsz, az egy személyre szól, vagy nagyon messze van mindentől.

Ezért jogos az első válaszoló kérdése: mi neked az olcsó?

2019. szept. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Oké,akkor átfogalmazom a kérdést:

Tudtok e jó hoteleket,amik nem a központban vannak,de nem is a világ vègén,családoknak ajánlott és nagyjából megfizethető?(1000 eurót ha lehet ne haladja meg)

2019. szept. 19. 11:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezer euróért már bármit kapsz... Gondolom, 100-at akartál írni. Megnéztem a kedvedért a booking.com-on, 20 ezer körül vannak a legolcsóbbak éjszakánként (apartmanok, B&B), most az őszi időszakban. Nézz utána, ne mi keressünk neked szállást.
2019. szept. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha valóban 1000 euróért keresel szállást, a kérdés még mindig hiányos: mennyi időre? Hány napra?
2019. szept. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 lencsefőzelék ***** válasza:
100%

A kempingek is olcsók, én sátorozni szoktam, de vannak mobilházak is. Szerintem jobb, mint egy hotelszoba, olyan, mint egy apartman. És van medence, étterem, bolt, és sokminden más, ami egy hotelben nem biztos, hogy van.

[link]

[link]

2019. szept. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!