Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Booking.com kartyaval fizetes?

Booking.com kartyaval fizetes?

Figyelt kérdés
kartyaval fizettem, ugy volt, hogy 25. en leveszi a penzt, ejszaka kaptam az emailt a szamlarol, hogy 100%ban fizetve kartyaval. De az osszeget nem vonta meg le rola, az meg itt van a kartyamon, ez normalis? Sosem foglaltam meg igy. Vagy ez ugy mukodik, hogy azt az osszeget en nem tudnam mar levenni a szamlamrol? Az csak ugy ott van, es majd levonja magatol miutan tavoztam, es addig az az osszeg zarolva van?
2019. szept. 26. 05:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, ez a zárolás. Ha a megadott feltételeket betartva lemondod a szállást, a zárolást bizonyos időn belül feloldják.
2019. szept. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Két egyenleget szoktak írni, számlaegyenleg és elérhető egyenleg. A kettő nem ugyan az. A szállás zárolta a pénzt, de az attól még a számládon van, csak nem tudod elkölteni, ezért az elérhető egyenleged csökkent, a számlaegyenleged nem. Ha lemondod, egy része visszajár, általában egy éjszaka ára nem. Ha elmész és becsekkolsz, terhelik az egészet. Ekkor fog megjelenni a számlatörténetedben. Esetleg ha nem lemondható ajánlatot választottál, a becsekkolás előtt is, akár 2-3 nap múlva terhelhetnek.
2019. szept. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!