Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Szállodai szarka kérdés!...

Szállodai szarka kérdés! Otthagyhat-e az ember a bőröndjében például egy drága órát, amíg nem tartózkodik ott, anélkül, hogy azon kelljen aggódnia, hogy hozzányúlnak vagy konkrétan megfújják? Takarítók vagy a személyzetből valaki

Figyelt kérdés

2020. jan. 16. 06:47
1 2
 1/11 D. Brasco ***** válasza:
89%
Minden valamkre valo szalloda szobaban van széf pont az ilyen dolgok megelőzése érdekeben
2020. jan. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


De az, aki reggelenként leellenőrzi a szobákat, biztos hogy nem férhet hozzá? Egy példa, hogy amikor a német labdarúgó-válogatott a 2010-es vb-n, Dél-Afrikában egy puccos szállodában szállt meg, akkor ott is meg tudták őket lopni.

2020. jan. 16. 07:14
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Bárhol előfordulhat lopás. Mondjuk épeszű ember értéket nem hagy se a bőröndjében, se a szobájában, vagy viszi magával, vagy szefbe teszi.
2020. jan. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

1. Magára valamit is adó szálloda alaposan megválogatja személyzetét.

2. Ez persze sosem lehet 100 százalékos, ezért helyeznek el széfeket mind a szobában, mind a recepciókon.

3. Nyilván a széfeknek is van mesterkódja. Ismét ott vagyunk, hogy magàra valamit is adó szálloda e kódot nem osztja meg a személyzet minden tagjával.

4. Ha ezzel együtt sem szívesen hagysz ott valamit a szobában, miért ne vinnéd inkább magaddal?

5. Én meg soha nem voltam olyan nyaralason, ahol igazán szükségem lett volna egy drága órára... nem lehet, hogy el sem kell vinni?

2020. jan. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem kene magaddal vinned, de ha ragaszkodsz hozza, akkor a recepcio szefjeben hagyd, ne a szobaban levo szefben.
2020. jan. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 subrette ***** válasza:
71%
Munka miatt sokat utazom, gyakran járok szállodákba. Még soha nem tűnt el semmim. Színvonalas szállodákban annyira nem gyakori jelenség ez.
2020. jan. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Ha mindenképpen a bőröndödben akarod hagyni, akkor vidd magaddal a bőrönd kulcsát, amikor távozol. Bár, ahogy előttem is írják, a széf biztonságosabb. A szállodák többsége csak azokért az értékekért vállal felelősséget, amelyet az ember a széfbe tett.
2020. jan. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Széfbe teszem. Vagy ha nincs, akkor a bőröndömbe, ami számzáras.

Lekopogom, még soha nem tűnt el semmim. Rendszeresen utazom, belföldön is, és szinte egész Európát bejártam a munkám miatt.

Olyan is volt, hogy elől hagytam valamit, nem figyeltem rá, hogy eltegyem. Akkor se tűnt el.

2020. jan. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a mai világban még inkább figyelnie kell erre egy szállodának. Elég rosszul mutatna a vélemények között booking-on vagy trivago-n, hogy ebben a szállodában lopnak :D
2020. jan. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Míg a welness részlegben havajozok, addig a telefonomat, a bankkártyámat, a pénztárcámat, és az értékeimet a szobaszéfbe zárom be mindig. Soha nem volt problémám ebből, de nem is kísértettem a sorsot soha.
2020. jan. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!