Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Fel vihetek magamhoz mást a...

Fel vihetek magamhoz mást a hotelba?

Figyelt kérdés
Ha 3napra lefoglalok 1 egy szemelyes szobat , felvihetek 1ejszakara mondjuk egy lányt?

2020. febr. 16. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Akkor 2 főre kell foglalni.
2020. febr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy egész éjszakára nem.
2020. febr. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egész éjszakára nem, de mondjuk a kora esti órákban a kutyát nem fogja zavarni, max ha hangosak vagytok ;)
2020. febr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sok hotelban elkerik a "vendeg" szemelyazonosito okmanyat es lejegyzik az adatait, ez neked is erdeked, ne probald megkerulni, mert lehet, hogy eros fejfajassal amikor magadhoz tersz, minden ertektargyadnak laba kelt a szobabol.
2020. febr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Már a múltkori apartmanos kérdésednél is leírtuk: nem, nem viheted fel a csajodat, ha egy főre foglalsz. Ha vele szeretnél éjszakázni egy kereskedelmi szálláshelyen, akkor azt két főre kell lefoglalnod.
2020. febr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 D. Brasco ***** válasza:
70%
Ezt miert kell minden masodik nap megkérdezned....foleg miutan az elso ilyen kerdesednel leirtuk hogy nem
2020. febr. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Feleséged, gyermeked, apád-anyád sem mehet be a szállóvendégeknek fenntartott helyekre, nemhogy a szobába. Percekre sem.

Az étterem, bár, előcsarnok, társalgó lehet olyan, ahol idegeneket fogadhatsz.

Egyes hotelekben meg szúrós szemmel fognak rád nézni, ha éjszakára kiveszel egy szobát, és azon belül egyet két főre.

2020. febr. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok de én még sosem tettem fel ilyen kérdést. 19 éves lány vagyok nem tudom hogy ez hogyan műkődik. De köszönöm az eddigi válaszokat már amelyik.
2020. febr. 18. 07:23
 9/10 anonim ***** válasza:
45%
…és ezek szerint leszbikus is. Mindegy, ti dolgotok. Az természetes, hogy a szállóvendégek a testi örömöket nem mellőzik ekkor sem, de az alkalmi partnerek felvitele problémát jelenthet.
2020. febr. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"de az alkalmi partnerek felvitele problémát jelenthet."


Dehogy problema, csak a recepcion ra kell kerdezni, es ha pl. ragaszkodnak, hogy lejegyezzek az adatait, akkor betartani a szabalyaikat.

2020. febr. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!