Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Freiburg im Breisgau szállás?

Freiburg im Breisgau szállás?

Figyelt kérdés
Már próbáltam keresgélni a neten de lehetetlen árakat találtam egy éjszakáért cserébe...Gondoltam nem vesztek semmit ha megkérdezem itt is hogy valaki esetleg tudna-e ajánlani Freiburg-ban olcsó, de jó szállásokat? Sürgős lenne és nagyon szépen köszönöm a válaszokat előre is! :)

2020. febr. 25. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
nézz airBNB-t!
2020. febr. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

...folytatom....


Jugendherberge-ket néztél már? Ifjúsági szállás.. De nincs korhatár, lehet felnőtteknek is menni!

pl: [link]


28,40 EUR reggelivel - sztem ez nagyon olcsó kinti viszonyok között...

2020. febr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Őszintén megmondva nézegettem ilyeneket, jó árban vannak szerintem is, de ezek nem olyanok hogy betehetnek mellém akárkit és akkor vele kell egy szobában lennem?
2020. febr. 26. 17:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt sajnos nem tudom... Én többnyire a férjemmel voltam, és kétágyasban voltunk. Ill. előfordult, hogy csak négyágyasat tudtak adni, de nem volt idegen mellettünk.

Nyilván időszak kérdése is, ha nagy a zsúfoltság, előfordulhat.... Vagy fizetsz duplán, és akkor nem tesznek melléd senkit.

2020. febr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2020. febr. 27. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!