Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Hány éves kortól lehet wellnes...

Hány éves kortól lehet wellnesszezni menni?

Figyelt kérdés
én 16 éves vagyok, a barátom 21 és el szeretnénk menni nyáron wellnessezni valahova magyarországon. ez megoldható?

2020. máj. 5. 00:22
 1/6 anonim válasza:
100%
miért ne lehetne?
2020. máj. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Elmehettek persze hisz nagykorú felügyelete mellett vagy ott, senki nem szólhat.
2020. máj. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
Nem is tudtam, hogy már a wellness is korhatárhoz kötött:O
2020. máj. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Persze, megoldható.
2020. máj. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 subrette ***** válasza:
100%
Néhány szállodában a wellness részlegekben előfordul 16 éves alsó korhatár, főleg a nyugalom érdekében (ne legyenek rohangáló gyerekek, hangoskodó kamaszok). De 16 évesen már mehetsz ilyen helyre is.
2020. máj. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fiam 2 éves volt, mikor wellnessbe mentünk. Nem is hallottam még olyanról, hogy lenne korhatár wellnessben. Hisz ahol mi voltunk, ott még külön medence is volt a kicsiknek. Nyílván szaunázni nem vittük be, de fürödni fürödhetnek simán a gyerekek is.
2020. máj. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!