Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Hogyan megy a menete szép...

Hogyan megy a menete szép kártyával online szállásfoglalásnál?

Figyelt kérdés
Ugyan úgy valami felületre kell kóddal belépni mint bankkártyával?

2020. júl. 19. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Teljesen hülyebiztosra van megcsinálva minden szálloda, vagy booking, airbnb, stb. foglalási rendszere. Lépésről lépésre vezet, nem lehet elrontani.
2020. júl. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól is függ, melyik bank. OTP-ssel és MKB-ssal fizettem eddig, mindkettő teljesen máshogy működött. Az MKB-s emlékem viszonylag friss, a szép kártya oldalán van valami előrefizetés opció, ott kell megadni bizonyos adatokat. Többek között egy azonosítót, amit a szállástól kapsz meg - miután megadtad neki a neved és az 6 jegyű azonosítód, ő regisztrál valahol, ahol megkapja ezt a kódot.

Úgy rémlik, az OTP-s egyszerűbb volt, de annak már több éve.

2020. júl. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2/


Ez otp-s lenne

2020. júl. 19. 16:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem úgy ment, hogy az előleget utalni kellett, az IFA meg érkezéskor készpénzben, a maradékot meg a helyszíni terminállal húzta le, mintha egy bolti kártyás vásárlás lett volna. OTP szépkártya volt. Igaz ez 4 éve volt, nem tudom mennyit változott azóta a rendszer.
2020. júl. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most utaltunk előleget OTPssel. Be kell tudnod lépni a felületre jelszóval, és utaláskor kell még valami plusz 3jegyű kód is, mint a bankkártyánál. A szállás név alapján megtalálható, nem kellett erre plusz kód.
2020. júl. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kései Sirató ***** válasza:
Nekem úgy ment, hogy el kellett küldenem a Szép kártyám számát.
2020. júl. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!