Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Az utazás előtt fél évvel...

Random emberke kérdése:

Az utazás előtt fél évvel kell foglalni szállást?

Figyelt kérdés
Szeretnék utazás szervezni jövő nyárra, de tanácstalan vagyok, hogy mi az a határidő, amíg még nem kell foglalnom. Például, hogyha én jövőre szeretnék kiutazni Walesbe Augusztusban, akkor előtte fél évvel már le kell foglalnom a szállásomat és a repülőjegyemet, vagy ráér akár az utazás előtt 4 hónappal is.

2020. aug. 16. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez különösen a fapadosokra igaz pl Wizzair, hogy minél előbb foglalod le, annál olcsóbb. Szállásoknál volt, hogy fél évvel előtte kerestem, és még így is elvitték azt, ami tetszett volna. Persze ez nagyban függ attól is, hogy mennyire népszerű az adott hely.
2020. aug. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig jó előre foglalok szállást, általában már ősszel a következő nyárra, viszont mindig olyat foglalok, amit kifizetni csak a helyszínen kell, és előtte pár nappal még ingyenesen le lehet mondani. Aztán ha közben találok jobbat, törlöm, és lefoglalom azt.
2020. aug. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezelött fél évvel még azt mondtam volna, hogy persze, foglalj minél elöb, ha tudod, mikor mész - én is mindig ezt tettem. Ennek hála most elég sok péznem van repülötársaságnál, amit jó eséllyel nem kapok vissza, mert ugye törölték a járatom áprilisban..


Áltálában olcsóbb jóelöre venni a dolgokat, föleg a repülöjegyet. De van, hogy az utolsó pillanatban is olcsón kínálják az üresen maradt jegyeket, csak ez kevésbé kiszámítható.

2020. aug. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!