Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Fizetnétek-e 50%-kal többet...

Fizetnétek-e 50%-kal többet egy apartmanra ugyanabban a házban, ha az erkélye a tengerfelé néz?

Figyelt kérdés

Feleségem kicsit megmakacsolta magát és ragaszkodna a neki megtetszett apartmanhoz. Holott ez talán inkább csak neki, meg esetleg a nagyobb lányomnak lenne jó.

Viszont a két kisebbnek szerintem jobb lenne ha ezt az összeget esetleg egy ráadás hétre költenénk máshol pár héttel később.


Remélve hogy idén már szabadabban lehet utazni, tengerparti nyaralást tervezgetünk. Tavaly kimaradt ezért idén kicsit több pénzt és szabadságot szánnánk rá, két teljes hét a horvátoknál.



2021. ápr. 16. 00:54
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
94%
Érvelés. Mennyit lesztek a szobában? Minden reggel az lesz az első, hogy ő kinéz és megmártózik a tenger látványában? Ha többet lesztek kint, mint bent, teljesen felesleges. Ha pl home office a terv, akkor teljesen megértem, mert velem már előfordult. Azért akartam, mert tudtam, hogy napi több órát bent leszek, legalább a kilátás legyen szép. De ha ti nyaralni mentek, aktív programokkal, akkor emeld ki a prioritási sorrendet, mert semmi értelme.
2021. ápr. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
Én biztos hogy nem fizetnék rá többet, nem azért megyek nyaralni hogy a szobában üljek, csak este szoktam beesni aludni.
2021. ápr. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Ők nagyon szeretnek olvasni, kényelmesen szép környezetben. Viszont a kisebbek a strandért vannak oda.
2021. ápr. 16. 01:12
 4/23 anonim válasza:
98%
Kompromisszum. És kommunikáció, de normálisan, higgadtan. Itt az önzőséget félre kell tenni és azt nézni, hogy mindenkinek a legjobb legyen. Ha egy szép szobáról van szó, ott bent is tökéletesen tudnak olvasni. Családi nyaralás, itt a szórakozás, együttlét, kikapcsolódás a lényeg. Próbáld elmagyarazni, hogy te, és a kicsik is időt akarnak eltölteni a családdal.
2021. ápr. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
79%

Olvasni otthon is lehet, meg egyébként a tengerparton ülve is.

Ennyi erővel lehetne inkább az utazás helyett egy staycationt is szervezni, mindenki otthon pihen, és olvas. Árban is jobban kijön. A kicsiket meg el lehet vinni valami helyi strandra.

Ha őket ennyi hozza lázba a nyaralásból hogy a szobában olvashatnak, akkor nem nekik való az utazás.

2021. ápr. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
26%
Hát, én valahogy őket tudom megérteni. Ha reggel, félálomban felnézel, és valami nagyon szépet látsz, legyen az a kőszegi hegység vagy a gízai piramisok, az nagyon megalapozza a nap hangulatát. Másfelől meg egy ilyen tipikus horvát apartmanban tényleg nem lehet mást csinálni, mint dögleni, olvasni és néha felnézni, hogy szép a tenger, mert jellemzően minden igazi látványosság q messze van. Ha te választottad a horvát tengerpartot, akkor a szállást válassza ő.
2021. ápr. 16. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
28%
Én a nem tengerre néző apartmant se engedhetem meg magamnak, így nehezen érzem át a feleséged problémáját. Abszolút neked van igazad szerintem!
2021. ápr. 16. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
52%
Nem fizetnék érte többet, ráadásul ennyivel. Ez egy tipikus vendéglátós genya lehúzás. Papucs felhúz és szépen lesétálsz a tengerig, aztán ott gyönyörködhetsz benne eleget. Nem a spórolás miatt mondom, de én az ilyen pofátlan lehúzásoknak -már csak az elveim miatt is- esküdt ellensége vagyok.
2021. ápr. 16. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
83%
Ha nyaralni mentek és jólérezni magatokat, ilyenen nem érdemes spórolni. Voltam már mindkétféle szobában, én mondjuk jobban jártam a hátsó, jóval csendesebb szobával, a tengert meg egész nap nézhettem a strandról. De megértem a családod tagjait, az alapján döntenék, ki melyikre szavaz, többség dönt, ha tengerre nézőt szeretnének, akkor azt. Mindegy mennyibe kerül.
2021. ápr. 16. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
48%
Ha azt a +50%-ot állja mehet a tengerre nézőbe.
2021. ápr. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!