Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Szerettek sátrazni?

Szerettek sátrazni?

Figyelt kérdés

2021. jún. 17. 17:48
A kérdező szavazást indított:
Igen, mert nagy élmény.
Igen, mert lehet spórolni a szállással.
Igen, mert több helyet is lehet találni, mint fix szállás esetén.
Nem, mert ki van téve az ember az időjárási viszontagságoknak.
Nem, mert kényelmetlen egy normál szálláshoz képest.
Egyéb vélemény, leírom.
10 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalként,igen . Most már 48/F. Már nem nagyon bírnám .
2021. jún. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mint az 1-es, már nem. Egy rossz ágyat többe nézek egy jó sátornál. Sose szerettem, pedig jó sokat csináltam.
2021. jún. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor még olcsó volt.

Amióta -szinte- bárhol a tengerparton egy fizetős kempingben a sátras nyomorgás egy árban van egy kényelmes saját fürdőszobás(!) apartman árával, azóta értelmetlenné vált.

2021. jún. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Igen, nagyon! Mondjuk mi csak ketten vagyunk, mindketten nagyven felett, 5 személyes sátorral, kényelmes vendégággyal, kempingbútorokkal, elektromos hűtőtáskával, sátorvilágítással utazunk. A sátorban jól elférünk, 190 cm magas a belső része, nem egy kis kutyaól. Nagy előnye, hogy rugalmas az utazás, két nappal előtte is eldönthetjük, hogy megyünk. Engem nem zavar a kempingfürdőszoba, Horvátországban, Olaszországban, Ausztriában kifogástalan állapotban vannak.
2021. jún. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Én jobban szeretem mint szállást kivenni.
2021. jún. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#4: Jaaa, olyan sátorral én is szívesen sátraznék! Az egy bebútorozott szoba, aminek történetesen szövetből vannak a falai!
2021. jún. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!