Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ajánlanátok nekem szállást?

Ajánlanátok nekem szállást?

Figyelt kérdés
November végén van a szülinapom. Szeretnék elmenni anyukámmal ketten 2 éjszakára wellnessezni. Kb 100ezret szánnék rá, de ha olcsóbban kijönnék az még jobb lenne. Ami szempont, hogy legyen benti medence, szauna és mivel sajnos gluténérzékeny vagyok az étkezés is megoldható legyen. A segítségeteket előre is köszönöm.

2021. okt. 28. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
6%

Vennék a helyedben egy hétvégi cipusi repjegyet a ryanairnél, darabja kb 10-15 euró, és odalenn kivennék egy 4-5 csillagos szállást éjszakánként 20 ezerből.

A felét még meg is spórolnád a keretednek.

2021. okt. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%

Jönnek megint ezek az Európa huszárok itt a kuponozott fapados repülővel meg így olcsóbb úgy olcsóbb aztán ha tényleg összeadol minden költséget loszart nem lesz benne 100k huf ba.

A kérdező wellness szállodába szeretne menni itt Magyarországon.

2021. okt. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

Az egyes dilinyósnak ne válaszolj, amint ellentmondasz neki el fog kezdeni lehülyézni.


Nem írtad, hogy honnan utaznál, de ha az ország egésze szóbajöhet, akkor a Puchner Kastélyszálló szerintem belefér ennyibe, viszont beltéren csak üldögélős medencék vannak, a rendes úszómedence kinti. A Jankovich Kúria hasonló és közelebb van Pesthez.


Így télen én inkább rendes gyógyfürdővel rendelkező városokban gondolkoznék, hogy a hotel wellnessrészlege mellett egy rendes fürdőt is kipróbálhassatok. Személyes kedvencem Sárvár, ott 50/éj körül a Radisson van, meg kevesebbért a Danubius, de ott már picit öregecske a dizájn.

2021. okt. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%

1-nek..

Na és a többi árak?

1. Kimenni a Liszt Ferenc reptérre?

2. Leszállni a ciprusi reptéren, és onnan valamilyen közlekedési eszközzel ( többnyire taxival) elmenni a szállodába?

3.Kaja összeg?

ezek is mind pénzbe kerülnek, nem is olcsó. Mindjárt nem csak 10-15 euró meg 20 ezer a szállás. Csak megjegyzem. a 10-15 eurós repülőjegy mire fizetésre kerül, már sokkal több lesz. ( csomagár, ülésár stb)

2021. okt. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

4: és akkor arról még nem is beszéltünk hogy két éjszakáért mennyit utaznának. Ha budapestiek és a szállás is közel van a repülőtérhez, még akkor is lehetne számolni vagy 5-6 órát egy útra. Ez egy városnézésnél még talán belefér, de ők pihenni akarnak.

Plusz ha nem fogadják el az oltásukat (vagy nincs), akkor teszt is kell.

2021. okt. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem célom megvédeni az egyest, illetve a kérdezőnek sem ajánlanám külföldet (főleg a két éjszaka miatt), de lefagynátok, ha megtudnátok mennyiért szoktam utazni (normális, saját fürdőszobás, központi, vagy ahhoz közeli szállásokkal.)

Többen is írjátok, hogy lehet még drágábban is jönne ki. Mondjuk lehet fejenként 20 ezer forinttal drágább lenne, de nagyon nem mindegy, hogy Cipruson a napsütésben fürdik a november közepén is 22 fokos tengerben, vagy beül a Galgarapcsánytelki szálloda jacuzzijába, és nézi a nyugdíjasokat maga körül.

2021. okt. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok. A kérdező kapott egy alternatív megoldást a részemről. Nem tukmáltam, elmeséltem, hogy ilyen lehetősége is lenne.


Konkrétan ahelyett, hogy egy túlárazott magyar hotelben bámulja a csupasz fákat és élvezi a szaunában a szomszéd izzadtságát, lemegy mondjuk pénteken reggel a 24-25 fokba 2 óra alatt, és hazamegy vasárnap este.

Mindzet - gondoltam - olcsóbban, és valódi anya-élménnyel összekapcsolva.

(egyébként a novemberi Ciprusról ez a blog ír egészen véletlenül :) [link]


Direkt nem írtam hotelt, de cska hogy a fanyalgók és a soha nem utazók is lássák, félpanziós, jó értékelésű, magyarországon elképzelhetetlen hotel 114 euró/éj [link] - és direkt látványosat választottam). Nem írtam, de közösségi közlekedéssel 4 euró a retúr buszjegy. Azt pedig a vicc kategóriába sorolnám, amit a soha nem utazók az egyéb díjakról rebegnek itt.


Értem én a fanyalgókat, félnek a gondolattól mint a tűztől, ráadásul pontosan tudom, hogy a gondolkodás, a kreativitás az itt magukat utazóknak vallóknál olyan, mint maga az Ántikrisztus.

De szerintem a rossz kérdésfelvetés az, ahogyan a 2-4-es válaszadó látja a szűk kis világát. A kérdés sosem az, valamit miért NE tudnál megcsinálni, hanem az, hogy miképpen TUDOD MEGCSINÁLNI.

És ez a fő különbség köztünk. No meg az, hogy én jó iskolákba jártam, odafigyeltem, ráadásul használom is azt a tudást, amit összeszedtem. Például arra, hogy segítsek egy kérdezőnek. :)

2021. okt. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!