Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Mit vigyek a wellnesshez?...

Mit vigyek a wellnesshez? Hogyan működik?

Figyelt kérdés
Még sose voltam ilyesmi helyen és jövő héten megyünk a párommal. Beszéltem a hotellal és annyi infót kaptam csak, hogy ha megyünk le a fürdőkhöz akkor felvesszük a fürdőruhát, rá a köntöst és mehetünk is. Masszázsra is fürdőruhában szokás menni? Milyen ruhákat vigyünk magunkkal?

2022. márc. 4. 14:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Hogy milyen ruhát vigyetek, az egyrészt attól függ, hogy hol lesz helyileg a szálloda. Most nyilván sarkítok, de Norvégiában vagy Kenyában? Meg hogy mit akartok csinálni a wellnessen kívül (túrázni a hegyekben vagy végigpróbálgatni a környék Michelin csillagos éttermeit?).

Masszázsra is megfelel a fürdőruha, igen (amiből vigyél kettőt, hogy amikor pl a masszázsolaj miatt kimosod, akkor is legyen száraz, amiben le tudsz menni medencézni).

2022. márc. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ja, és papucsot mindenképp vigyél, ezt elfelejtettem külön leírni. Tisztálkodószerek közül valamennyit valószínűleg ad a szállás, de ezt ellenőrizd a foglalás visszaigazolásában, és amire még ezeken kívül szükséged van (arckrém, izzadásgátló, hajbalzsam, fogkrém stb.), azt ne felejtsd otthon, hacsak nem akarod ott helyben megvenni.
2022. márc. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Mint strandra :)
2022. márc. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hévízre megyünk a Palace hotelbe. Reggelihez és vacsorához azért ne köntösben menjünk, ugye?
2022. márc. 4. 18:11
 5/18 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok 2 fürdőruhát vinni mert csak 1 van. Papucsot mindenképpen ,csak abban nem vagyok biztos hova miben illik menni.
2022. márc. 4. 18:35
 6/18 anonim ***** válasza:
21%
Pacalkonzervot vigyél mindenképp. Azt borravalóként szokás adni a recepciósnak. Ez wellness hotelekben divat. Vigyé La fiesta édes vöröset, meg ha van hurkatőtőd aztat se árt becsomagóni. Ha svédasztalos reggeli van, csak egyszerűen húzd oda a széket a svédasztalhó, kabd elő a bicskád, oszt kezdj el falni. Minek ottan sznoboskodni, tányérra kiszedni meg ilyenek, há nem?
2022. márc. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A Palace egy viszonylag elegáns szálloda. Ott a szobátok és a wellness részleg között illik köntösben mozogni, máshol nem. Az éttermébe szerintem be sem engednének úgy. Vacsorázni normális hotel éttermében éppúgy öltözve illik, mintha otthonról mentetek volna egy akármilyen éttermbe: teljesen felöltözve, tehát nem köntös, nem fürdőruha, és még csak nem is papucs.
2022. márc. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Szuper, utolsó válaszolónak nagyon köszi ☺️ még annyi kérdésem lenne, hogy akkor a wellness rész és szoba között nem illetlen ha köntösben vagyunk akár a folyosón? Masszázsokra külön kell jelentkezni, vagy miképp működik ez?
2022. márc. 4. 23:10
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó (valamint első és második is 🙂) vagyok. Persze, ilyen helyen elfogadott a köntös a folyosón és a liftben, de az étteremben, bárban, lobbiban, parkolóban, ajándékboltban stb nem,akkor sem, ha ezek is a hotel területén vannak.

Masszázsra biztos, hogy kell előre (=érkezéskor) időpontot kérni, meg fogják mondani, hogy hol és kitől, ha rákérdeztek.

2022. márc. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Na elég hasznos dolgokat tudok meg tőled, köszi 😁
2022. márc. 4. 23:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!