Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Mikor és hogyan kell fizetni...

Mikor és hogyan kell fizetni a Bookin.com-on?

Figyelt kérdés

Foglaltam tegnap egy szallast Bulgariaban, és nem lehetett kitölteni a bankkártya adatoknák a mezőket, alatta piros betukkel volt irva, hogy ehhez a szallashoz nem szukseges. A foglalás sikerült is.

Viszont az emailben es az alkalmazason is az volt irva, hogy 50%-át ki kell fizetni a szállásnak még érkezés előtt, de hogy hogyan és meddig azt nem írták. Valaki volt már így?



2022. márc. 21. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A bookingon több féle lehetőség van, amit szűrővel is tudsz állítani.


Van olyan, hogy fizessen a szálláson. Ilyenkor nem kell előre fizetned semmit. Van olyan, hogy bankkártya nélkül.


Ha a kettőt kombinálod azt kapod, hogy nem fogják előre megterhelni a kártyádat, csak és kizárólag a szálláson fizetsz.


Amúgy ha bankkártyaadatokat kérnek, akkor lehet, hogy előre zárolnak bizonyos összeget, hogy lássák van elég fedezeted a szállás megfizetésére, de az ilyen "teszt", nem terhelik meg ténylegesen. Vagy levonnak 50%-ot.


Van olyan, hogy előrefizetés nélkül, ilyenkor meg nem vonják le a kártyádról a pénzt és fizetési bekérőt sem kapsz.


Ha előre kell majd fizetned, akkor fizetési bekérőt kapsz emailben, amit a szállás küld majd ki emailben. Átutalással kell majd teljesítened!

2022. márc. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor ha jól értem, csak az emailemet kell figyelnem, es majd abban tajekoztatnak hogy mikor es hova kell utalni? Ezt kb mennyi ido mulva kapom foglalas utan?
2022. márc. 21. 16:54
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem így szokott lenni. Az idő nagyon változó. Apartmannál volt, hogy 2 órán belül írtak, hotelnél a pár órától a 4 napig minden. Az email minden esetben tartalmazta a nevet, számlaszámot meg az összes adatot.


Olyan is volt, hogy felhívtam a szállást mert nem volt semmi. Mondták, hogy jöjjek majd ott fizetek. Aztán ígylett. Szerintem nyugi. Ha egy 3 nap múlva se jelentkeznek, akkor csörgesd meg őket!

2022. márc. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!