Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Békésszentandrás, Köröspart....

Békésszentandrás, Köröspart. Vélemények?

Figyelt kérdés

Hallottuk, hogy nagyon szép hely és hogy egyre nagyobb a turisztika azon a környéken, így azt tervezzük, hogy ellátogatunk nyaralni oda 4-5 napra.

Azt viszont nem tudjuk megéri-e, mert némely nyaralót már-már Balatoni áron adnak ki. Ezzel nincs is baj, mert sokan mennénk, 10 fő így nyilván a költség sem lesz olyan vészes, viszont lutrira jó lenne nem menni. Szóval milyen hely? :)



#nyaraló #Bekesszentandras #Körös part #Köröspart
2022. máj. 1. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szépen nyugodt, kellemes. De ennél többre ne számíts, éjszakai élet, programok stb, a horgászáson, setalason kívül felejtős. Tehát elég uncsi, ha ezt így nem élvezed. És rengeteg a szúnyog.
2022. máj. 2. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A közeli Szarvas és a túlparti Mezőtúr is tartogat kulturális, építészeti és műszaki történeti értékeket, szóval a vízpart , horgászat, evezés és bringatúrák mellett ez is még a kínálat része. Éjszakai élet az viszont nincs , inkább színházi előadások , koncertek vannak még nyáron. Na meg persze ott a sörfőzde.
2022. máj. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
És inkább családias, mint bulista hely. Úgy értem, hogy ha hajnalig bőgetnétek a partyboxot, akkor hamar átjön pár morcos családapa, hogy vegyetek vissza.
2022. máj. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszokat!

Igazából elsődleges szempont egy kis peca, egy kis pihenés és talán biciklitúra. Nyilván nem hátrány, ha tudunk zenéket is hallgatni (akár bömböltetni :D) de az éjszakai bulizás, diszkózás abszolút nem feltétel nálunk, maximum este egy kiadós kocsmázás, de ahogy értesültem, az adott a helyi Szent András sörfőzdében. :)

2022. máj. 2. 11:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ott már nincs nyárra hely, januárban le kell foglalni, plusz egy hetes turnusok vannak. Talán nem minden szálláshelyen, elég soknál.

Én nagyon szeretem, lehet hogy balatoni ár, de ezért saját vízpartos, szaunás, medencés házat kapsz, Bp-től egy órára. És vannak teknősök.

2022. máj. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!