Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Szentendrei osztálykirándulás,...

Szentendrei osztálykirándulás, tapasztalat erről a szállásról?

Figyelt kérdés
Az osztálykirándulást szervezünk és találtunk egy olcsó szálláshelyet, de kicsit gyanus, hogy túl jó az ára. Esetleg valaki járt már itt? Van valamilyen tapasztalata? Előre is köszi a válaszokat :) [link]

2022. máj. 4. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Amióta nincs nyitva a strand a Pap-szigeten, eléggé lepukkant lett ott a környék... :-(


Ebben a szállóban nem voltam, tehát konkrét infóm nincs.


(szentendrei nyaralótulajdonos vagyok)

2022. máj. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

itt sem látok sokkal bővebb képeket, vagy információt..


[link]

2022. máj. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2010es fenykepek?? az 12 eve volt basszus! ha csak nem volt felujitas azota (valszeg nem volt lets be honest), akkor ez mar nem nez ki ilyen "jol"
2022. máj. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 2005-ben voltam itt, akkor még rendben volt, ismerőseim 2012-ben is jártak itt és nem panaszkodtak. Az utóbbi 10 évben viszont nem voltunk a camping területén.
2022. máj. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én voltam, még 2008 szeptemberében :D Igaz, azóta eltelt pár év, de akkor még "ifjúsági szállónak" rendben volt. Olyan, mint a képeken, nyilván nem egy luxus, de megszállni jó. Annyi, hogy emlékeim szerint eléggé a semmi közepén volt, viszont valami diszkóban voltunk sétatávra és egy kisbolt is volt a közelben.
2022. máj. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végül máshová mentünk kirándulni :)
2022. jún. 15. 10:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!