Kezdőoldal » Utazás » Szállások » 3 hónapra hostelt bérelni nem...

3 hónapra hostelt bérelni nem drága? Olaszország vagy Görög?

Figyelt kérdés

Felmondtam a munkahelyemen, szeretnék végre lazítani a covid után egy jó nagyot.

Van egy kis félretett pénzem de azért nem sok, mondjuk nincsenek nagy igényeim.

Szeretném megkérdezni, hogy ha 3 hónapra kiveszek hostel vagy apartmant az úgy járható út? Nagyon drága vagy sem?

Azalatt dolgoznék is valami gyárban ha találok munkát de ugye ez nem biztos.

Milyen szállást javasoltok és milyen tengerparti célországot?


2022. máj. 12. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hostelt kivenni? Marmint agyra gondolsz a kozos haloteremben?
2022. máj. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy szoba fürdővel.
2022. máj. 12. 12:59
 3/5 A kérdező kommentje:
Gáztűzhely is elkéne...
2022. máj. 12. 13:00
 4/5 anonim ***** válasza:

3 hónapra munka külföldön? Háát, szerintem necces a dolog, de ha jól tudsz angolul, akkor megoldható valami alkalmi munka.

Egyébként akárhogy is számolunk, nem 20 E Ft 3 hónapra még a legocskább hostel sem, szóval szerintem minimum 50 E Ft-tal kéne számolnod a legolcsóbb (!) hostelnél is.

2022. máj. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként vannak emberek, akik kb. félévenként költözködnek, a világ egyik végéből a másikba, közben pedig dolgoznak ahogy tudnak, hol éttermben pincérként, hol bolti eladóként, de vannak digitális nomádok, akiknek a munkájukhoz caak internet és számítógép kell.
2022. máj. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!