Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ferihegy közelében, vagy jó...

Ferihegy közelében, vagy jó megközelíthetőséggel milyen olcsó szállások vannak a közelben (2000-4000Ft)?

Figyelt kérdés

Munkán leszek és a két szolgálati időtartam között, mire hazautaznék, már vissza kellene fordulnom. Szállást nem biztosítanak. Úgyhogy munkásszállót néztem, de nem tudom, azt csak több napra lehet-e igénybe venni...

Tényleg csak a kettő közti 12h időre kell többre nem és bérlettel nagyon drága lenne úgy, hogy saját körülmény is van.

Arra vonatkozna a kérdésem, milyen olcsó egy napos szállás lenne a közelben, amivel meg is lehet közelíteni Ferihegyet. Ez lehet Kőbánya is, Vecsés is esetleg.... ami a környéken van.... Nézegettem, de egy helyen már elutasítottak, mondván csak csoportosan fogadnak...

Köszönöm a segítséget!



2022. máj. 14. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ilyen olcsón nem fogsz találni semmit.
2022. máj. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Ennyiért semmi, hotelszoba van gondolom teljes napra
2022. máj. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Munkásszálló? Ott fogadnak egy napra?
2022. máj. 14. 10:17
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ott is minimum időtartam van és nem 1 fő
2022. máj. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

Kb. 15 éve kezdtem így járkálni egy-egy éjszakára az országban mindenfelé, akkor volt olyan 6-8 ezer forint.

Most legalább a duplája, ha nem több.


A munkásszállót meg kell kérdezni. Hátha...

2022. máj. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%

A boookongon vecsés, egy fő, egy éjszaka legolcsóbb 20 000 Ft.

Én most Rákosligeten vagyok. Ha környékbeli szállást nézem, munkásszállás 5000 forint felett.

2022. máj. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28%
szavesen ajánlok neked 200 forintért repülőjegyet. Közben még jól is érzed magad, ráadásul vecsést sem kell szagolnod.
2022. máj. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

talaltam kozben koszonom. 5000Ft lett de jo lesz.

7: Nem kell lenezni. Tudos 5 honapja probalok talpra allni mert onhibamon kivul vesztettem el a munkam es nekem is meg kell elni. Nyilvan ha mar lesz norm penz kezemben megoldom de orulok ennek is...

2022. máj. 16. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!