Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Egy barátom Budapestről jön...

Egy barátom Budapestről jön le hozzám Szegedre, 2 napra foglalt szállást egy motelban. Ugye, ha nem alszok ott én is, akkor felmehetek hozzá anélkül, hogy meg kellene adnom az adataimat?

Figyelt kérdés
Előre is köszi!

2022. jún. 20. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de jelezni kell. Vannak helyek, ahol semmiféle címen nem mehet be idegen a nem szállóvendégek részére megnyitott tereket kivéve.

Motelben nem gondolom, hogy akadálya lenne.

2022. jún. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De, ha jelezzük előre, és felengednek, akkor sem kell megadni az adataimat, ugye?
2022. jún. 20. 11:18
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért parázol ezen? Ha barátodnak van kapcsolata mással is, nem fogja a motel felhívni őket, hogy bebuktasson.
2022. jún. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb ha megkérdezed a szállást.
2022. jún. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Valahol megkell valahol nem. Ezen mit nem lehet érteni? Mi honnan tudjuk, hogy Pityi Palkó moteljében kell-e vagy sem? Nem egyszerűbb, ha a barátod rákérdez?
2022. jún. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell adnod - de ezt csak statisztikaként továbbítják.


Anyudéknak nem fogják megküldeni. :-D

2022. jún. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Jelen pillanatban az összes válaszoló én vagyok egyedül. Annál konkrétabbat nem tud senki írni. Van egy törvényi előírás, és van egy helyi gyakorlat.

A vendégek biztonsága azt kívánja, hogy a szállóvendégeken kívül senki ne lehessen a nekik fenntartott területeken. Az előtér, a nyilvánosság számára megnyitott étterem, kávézó bár az a hely, ahol vendégeket fogadhat a szobát igénybe vevő.

Vannak helyek, ahol ezt nem veszik túl komolyan. A lazaságot néha meg kell támogatni némi pénzmaggal.

Még akkor sem tudnám megmondani, hogy a kérdezett helyen mi a gyakorlat, ha pontosan megadnád, hogy melyik motelről van szó.

Általános elvárás a jog és a vendégek részéről is, hogy ne kóricálhasson bent szabadon senki.

Van, ahol beengednek, és elérik az adatokat. Van, ahova minden gond nélkül mehetsz, és van olyan is, ahova csak akkor, ha rendesen bejelentkezel, és ki is fizeted a díját.

2022. jún. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem frissítettem, szóval a 11:32-ig megjelent válaszok az enyémet, nem az összes előttem lévő.
2022. jún. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

13-as:


,,ha érdemi válasz adása azt megkívánja” Pontosan! De, amit csinált a kommentelő az szimplán tolakodás volt. Meg tudta volna anélkül is válaszolni a kérdést, hogy turkálni próbál a magánéletemben.🙂

2022. jún. 20. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!