Kezdőoldal » Utazás » Szállások » 3 es 12 eves fiainkkal szeretn...

3 es 12 eves fiainkkal szeretnenk a ferjemmel Balatonra lemenni 2 ejszakara augusztus kozepen. Apartmant keresunk ami gyerekbarat es nem horror aron van. Ajanlanatok nekem? Es ahol a furdesen kivul van program, latnivalo. Déli part előnyben.Koszonom.

Figyelt kérdés
2022. júl. 17. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit későn jutott eszetekbe... De a szallas.hu és a booking.com sokat tud segíteni.

Súgok, olcsón már nem lesz.

2022. júl. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden horror áron van. Ami picit is olcsóbb már fél éve le kellett volna foglalni. Apartmant meg vagy nem fogsz találni, vagy irgalmatlan drága lesz.
2022. júl. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Horror áron biztos talalsz, olcsón biztos hogy nem.
2022. júl. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Mi számít horror árnak? Booking oldalán beütöttem és 50-70 ezer Ft 2 éjszakára 2 felnőtt+ 2 gyerek- ennél olcsóbb nem igen lesz (augusztus 15-17 dátumra néztem).

Mennyit szeretnétek költeni szállásra?

2022. júl. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem ebből már nem lesz Balaton. :)
2022. júl. 23. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!