Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Motel vagy bérlés? Érvek,...

Motel vagy bérlés? Érvek, ellenérvek?

Figyelt kérdés

Külföldi letelepedes a cél, és gimi után mennék ki, amit nyárra tervezek.

Se szakma, se munkatapasztalat, így nem jók az esélyek. Akiket kérdezgettem és kimentek, mind csak úgy tudott bérelni, hogy összeállt többekkel.

20 éves nőként, egyedül nem szívesen költöznék össze vadidegenekkel (barátnőm sajnos megjárta, nekem bőven elég volt azt a sztorit hallani)

Arra gondoltam valami olcsó motelben szállnék meg az első fél-max 1 évben, aztán ha már lesz fixen keresetem, majd keresek egy legolcsóbb albit.

Szeretnék érdeklődni tapasztalatokkal kapcsolatban. Köszönöm!


2022. dec. 5. 11:43
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
De mégis HOL???
2022. dec. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

1

Gondolom "eléj" vagy "níjórk"

2022. dec. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

2: persze-persze... :-D


De én tőle szeretném hallani.... :)


Azt még csak később szeretném megkérdezni, hogy miként szeretne vízumot szerezni... :)

2022. dec. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

3

"van kint haver zenei producer ő majd intéz" vagy valami hasonlót fog benyögni.

2022. dec. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
:-)
2022. dec. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Minek vízum? Európába megyek. Imádom az ilyen hülye embereket akik egy normálist posztra így beugatnak. Kinyalhatjátok!
2022. dec. 5. 12:11
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

6: akkor meg miért nem írtad le, hogy konkrétan melyik országról van szó???


Honnan tudná bárki, hogy X vagy Y országban mennyibe kerül egy motelszoba - vagy albérlet, vagy bármi más szállás??????

2022. dec. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 D. Brasco ***** válasza:
96%
Mi meg imadjuk az ilyen két agysejtes tajparaszt kérdezőket,akik le sem bírják írni rendesen mit akarnak,majd azonnal megsértödbek a válaszokon......
2022. dec. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
94%
#8: menetrendszerűen ez történik...
2022. dec. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

7, Mondjuk azért mert nem konkrét célországra kérdeztem rá, hanem tapasztalatokra lennék kíváncsi.

És ha leírnám mondjuk, hogy Bajorország és az itteni olvasók közül senkinek nem lenne tapasztalása, akkor nem kapnék egy választ se.

Baszkó, jaj de sajnállak.

Tegyetek már meg lécci, hogy ti nem válaszoltok a továbbiakban. (Ha ez mégis megtörténik, azt jelentem!)

2022. dec. 5. 12:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!