Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Mely országok a legolcsobbak...

Mely országok a legolcsobbak idén nyaralás szempontjából?

Figyelt kérdés

2023. febr. 22. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mármint oda- és visszaúttal együtt vagy csak a helyben felmerülő költségeket tekintve? Nem mindegy, mert így lehet Bulgária, Grúzia vagy akár Vietnám is a válasz.
2023. febr. 23. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Még Szlovákia is olcsóbb, mint Mo.

Ha kicsit rászánja az időt az ember a jegykeresésre és ül a seggén az ember a beachen, helyben már nem nagyon utazgat, akkor Vietnám tényleg lehet a legolcsóbb és a legjobb is. Ha Phu Quoc-on marad pl. az ember, ahol minden jó van helyben, akkor még a vízum költségét is megspórolja a nyaraló, mert oda az se kell.

2023. febr. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

@2 Mondjuk Phu Quoc azért van annyival drágább a szárazföldi Vietnámnál, hogy a vízumköltség sokat nem számít. Persze még így is rettentően olcsó.


Az én tippem nagyjából Észak-Macedónia lenne amúgy. Az egyik legolcsóbb hely Európában, sokszor bagóért van repjegy és szerintem egy elég remek hely.

2023. febr. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

@3 akkor nem ismered Phu Quocot.

Macedóniában nincs beach, az azért -feltételezhetően- erős szempont a legtöbb magyarnak, ha már utazik.

2023. febr. 24. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
@4 Kétszer voltam, legutóbb 4 éve, miben áll a tévedésem?
2023. febr. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

5.Ki kell menni az emberek közé, felfedezni a helyeket, a helyi kultúrát, kimozdulni a szállodából; akkor talál mindenfélét, mindenféle áron, olcsóbban is, mindenféle helyen az ember.

Én nem tudom mennyit voltam, leszel, nem számoltam, egy ideig laktam is ott.

A következő szigetek még jobbak. Pl. Nam Du szk., de oda nem érvényes a vízummentesség.

2023. febr. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 NTBS ***** válasza:
Albánia.
2023. febr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Most olvastam nemrég a híreket, Szerbia olcsó a szállás és élelmiszer is.
2023. márc. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!