Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Aki volt már felnőttbarát...

Aki volt már felnőttbarát szálláson, mi a tapasztalat? Azon kívül természetesen, hogy nincsenek kisgyerekek.

Figyelt kérdés
2023. ápr. 16. 23:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Kizarolag azt. Nem szexparti, hanem csondes, nyugodt.
2023. ápr. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Pont az érdekelne, hogy mennyire csendes egy ilyen szálláshely. Volt-e rossz tapasztalat esetleg zajos felnőtt vendégekkel. Bármi.
2023. ápr. 16. 23:27
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos bunkó felnőtt mindenhol van. Minimum egy, de van!
2023. ápr. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

Simán lehet ilyen helyen is zajongó, óbégató társaság, főleg a munkahelyi kollektívák tudnak ilyenek lenni.


Ilyen szempontból inkább az elvonulós , erdei szállások a jók, ahová tényleg lenyugodni mennek az emberek, nem pedig szétesni. És nem is kell ezeknek feltétlenül felnőttbarátnak lenniük.

2023. ápr. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%

Én vagy kétszer aludtam ilyen helyen.

Tele volt alkoholista trgerekkel.

2023. ápr. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Amióta a viselkedni nem tudó és alulszocializált prosztók serege szép kártyát lobogtatva minden hétvégén megszállja a wellness szállókat, azóta nagy nyugalomra nem érdemes fogadásokat kötni.
2023. ápr. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszi az infókat. Akkor inkább ráfizetek és kevesebb időre fogok elutazni.
2023. ápr. 17. 10:35
 8/17 anonim ***** válasza:
97%
Mi többször mentünk felnőttbarát hotelbe barátaimmal, pont a gyerekvisítás elkerülése végett. Mi nagyon elégedettek voltunk, a wellness nagyon jó hogy nem pacsáló gyerekek vesznek körbe és nagy buli sem volt. Volt viszont egy 7 fős NYUGDÍJAS csoport. Gyerekek, azok minden este az étterem közepén vacsoraidőben nem berúgtak, hanem a sárgaföldig beb@sztak, csipegettek, a pincér meg nyakló nélkül hozta a söröket, borokat. Nagyon jól szórakoztunk. De estére kidőltek - gondolom - szóval nem óbégattak sokáig. Mi a szobában a szomszédokat egyáltalán nem hallottuk soha. (Mesés Shiraz - Egerszalók)
2023. ápr. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
8-as, azért a Shiraz talán egy fokkal magasabbra is van pozícionálva, így a legtrógerebbek még nem szállták meg úgy, mint egy csomó más helyet. Szóval az azért egy biztonságosabb és minosegi választás ma is
2023. ápr. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
97%

Én 3 helyen voltam eddig, ami felnőttbarát volt. Semmi probléma nem volt. Ami nekem tetszett, hogy a wellness részlegen, a szabadtéri medencénél, nyugágyaknál tényleg lehetett pihenni, nem volt gyerekzsivaj.


Nekem kifejezetten rossz tapasztalatom nagyon ritkán van, nem láttam részeg, viselkedni nem tudó egyéneket és csoportokat sem. Pedig sokat utazom. Ahol a bár nemcsak a hotel vendégeinek, hanem mindenkinek nyitva áll és sokan is vannak, ott szokott inkább ilyen gond lenni.

Egyszer volt egy szállodában valami női focicsapat, akik állandóan dübörögtek meg csapkodták a szobaajtókat és kiabáltak a folyóson.

2023. ápr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!