Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Mit gondolsz az “adults only”...

Mit gondolsz az “adults only” szálláshelyekről?

Figyelt kérdés

#felnőttbarát #No child zone
2023. jún. 2. 23:14
A kérdező szavazást indított:
Én gyerekes vagyok, de megértem, hogy aki teheti, ilyen helyre megy
Gyerekes vagyok és taszítónak tartom ezt
Gyermektelen vagyok és tetszik hogy vannak ilyen szállodák
Gyermektelen vagyok, de nem tetszik ez a koncepció
Bizonytalan vagyok a kérdésben
57 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Jó hogy vannak ilyenek, mert ha ki akar az ember szakadni a hétköznapokból, mondjuk nyaralni megy, megértem hogy nem akar véletlenül egy 3 kisgyerekes családba belefutni - vagy hát egy is elég, ha rossz napjai vannak/hisztis/nem tudják megnevelni

Gondolom persze szülőként, családi nyaralásnál kellemetlen lehet, ha egyébként tökéletes lenne a szálloda, csak gyerekmentes

2023. jún. 3. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon sok szülő nem tudja kordában tartani a gyermekét, és nem is akarja. Az ilyenek miatt jó, hogy van gyermekmentes hotel.
2023. jún. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Eleve ritkán járok olyan helyekre, ahova vinnének kölköt, vagy legalábbis nem láttam egyet sem Kamerunban meg Guyanában, szóval akkora tétje nincs. A néha megejtett pihenős hotelezésnél viszont nagy előny, ha nem ordító, taknyot fröcskölő, medencébe ugráló és belevizelő 5 évesekkel kell egy légtérben lennem, szóval hajrá, nekem az is jó, ha a világ összes szálláshelyét gyermekmentessé teszik.
2023. jún. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez tök jó hogy vannak ilyen szállodák de sokszor a felnőttek sem tudnak viselkedni
2023. jún. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Több ilyen kellene…
2023. jún. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jonak talalom. Aki nem gyerekekkel megy nyaralni- mert vagy nincs neki, vagy mar kirepültek- annak kifejezetten kellemesebb egy olyan hotelba menni, ahol csak felnöttek vannak. A gyerekes szülöknek meg jobb olyan hotelba menni, ahol mas gyerekek is vannak.
2023. jún. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

Jó hogy van ilyen, bár engem nem zavar. Óvoda mellett lakom, van lárma, de a hétvégi csend a fura.

Ami zavarni szokott, at a kedves szülő. Azonnal tedd le azt! Ne mondjam mégegyszer! Apád hazajön, majd jól felpofozz...

és így tovább.

2023. jún. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Támogatom, hogy vannak ilyen helyek, ahol nem minden a gyerekekről szól. Pl fürdőben is az van, hogy hiába van több külön gyerekmedence, mégis odahozzák a szülők a gyerekeiket, ahol a felnőtt emberek próbálnának ellazulni a felnőtt medencében. Elkezdenek pancsikolni vagy üvöltözni, az ember nem tud hova menni, hogy nyugodtan tudjon lenni. Szóval ha már ennyire minden a gyerekekről szól, akkor jogos, hogy legyen ilyen hely. Sőt szülőknek is érdemes lenne néha eltölteni ott egy hétvégét, a gyerek nélkül. Lehet kevesebb válás lenne, ha nem lennének teljesen összenőve a gyerekkel, mert ez hosszú távon sosem vezet jóra a kapcsolat szempontjából. Főleg a nők hajlamosak rá, hogy állandóan a gyerek legyen minden témájuk és megszűnjenek önálló lényként is működni. Pedig ez hosszútávon a gyereknek sem jó.
2023. jún. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó dolog. Én gyerekes vagyok, de minden évben utazunk gyerekek nélkül is.
2023. jún. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Szeretem a gyerekeket, a kutyákat is, DE jó hogy vannak ilyen helyek, azt is jelezni kellene melyik kutyamentes.

Kevés a kulturált család. Nem foglalkoznak a gyerekekkel, hagyják, hogy végigturkálják, fogdossák az ételt a svédasztalnál, a kutyákat is asztalhoz viszik, szobában ágyon alszik. Nem gond ez, csak legyen lehetőség választani, ha felnőtt társaságban, emberek között tölteném a pihenésem.

2023. jún. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!