Kezdőoldal » Utazás » Szállások » A vissza nem térítendő foglalá...

A vissza nem térítendő foglalás mit jelent pontosan?

Figyelt kérdés

Amiért nem értem az az, hogy írnak x időpontot, hogy addig ingyenesen le lehet mondani, közben meg nem.


Van lehetőség visszaigényelni a szállás díját? Amúgy a szálloda saját oldalán foglaltam.


2023. jún. 3. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha megmondod, melyik szálloda, akkor elolvasva könnyebb segíteni.


De arra tudok gondolni, hogy a legtöbb szálloda szokott kínálni extrán kedvezményes árakat, ha egyrészt előre fizetsz mindent, másrészt bevállalod, hogy nem lemondható - tehát biztosan tudod, hogy nem jön közbe semmi. Az olcsóságért cserébe a rugalmasságot áldozod be (max egy átfoglalást szoktak ajánlani csomagtól függően).

2023. jún. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hotel Oaza a neve Prágában.


A baj igazából csak annyi, hogy 4-en mennénk, de akikkel mentünk volna ők kitalálták, hogy mégse jó az időpont, mert lenne ott valami. Aztán felajanlottak másik időpontot, de én már úgy vagyok vele, hogy lemondanám az egészet, mert nem először játszottak be ilyet, de az nem 100 ezer forintos tétel volt.

2023. jún. 3. 12:24
 3/3 anonim ***** válasza:
A foglaló nem lemondható. A vissza nem terintendő kitétel csak fecsegés.
2023. jún. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!