Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Mi történik, ha az Airbnb nem...

Mi történik, ha az Airbnb nem tudja levonni a második részletet a szálláshoz a megadott napon?

Figyelt kérdés

Foglaltam egy szállást Airbnb-n és az első részletet (17k) befizettem. Azonban a második részltet 4-edikén vonnák le, nekem meg csak 5-én jön meg a fizetésem és nullos a kártyám. Egyébként is negyedike vasárnap... Na m1, mi történik, ha nem tudják levonni a második részletet? Pár napon belül újrapróbálják? Minden szolgáltató úgy működik kb, hogy azért pár napon vagy 3 napon belül (jó itt nyilván nem), adnak haladékot a tartozásra, bankok esetében meg rászámolnak felárat a késedelemre. itt mi lesz? Vagy benyelik az előlegem? Vagy visszautalják és bukom a szállást?

Semmilyen leírást nem találtam a kiadó lapján, sem az Airbnb-nél, sem google-ön.



2023. jún. 3. 12:22
 1/9 A kérdező kommentje:
* vagy 30 napon
2023. jún. 3. 12:23
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

72 órán belül be kell fizetned. Ha nem sikerül, akkor törlik a foglalásodat.

A pénzt attól függően kapod vissza, hogy mi volt a lemondási szabály (cancellation policy).


[link]

2023. jún. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Kezdeném azzal, hogy mérhetetlenül szánalmas, nyomorult dolognak érzem azt, hogy honfitásaim úgy élnek, (és valódszínűleg bambán néznek ki a fejükből, vagy szimplán leszavaznak a fideszre, hogy vacak 50 eurójuk nincsen hó végén). És most eleresztenék egy mosolygós fejet is :)

Nyomor bmeg.

A szememben mérhetetlen szégyen, amit előadsz.

Egyébként természetesen törlik a foglalásod, ha nem fizeted be az adott részletet.


Megkérdezhetem, hová utaztál volna? :)

2023. jún. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


Nem tudom mit mennyit és hol kerestél de nincs elrejtve az általad kutatott "rejtett igazság".

2023. jún. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

2-es: VESZPRÉMBE xD

Nem volna, fogok is. Nem vagyok fideszes. Fiatal palyakezdo vagyok, nem tudok mit csinalni, mint megelegedni a havi 250el egyelőre, nyaron megyek tovabbkepzesre. Kezdo grafikus vagyok 26 evesen, elotte orkodtem 4 evet havi 3-600 ezerert, elotte rendir voltam 4 evet havi 150-180 ezerert :)


De amit irsz igaz, en is igy gondolom, hogy ez gaz. Ebben a honapban egeszen pontosan 840ezret koltottem, megsporolasaimbol, tobbet nem vagyok hajlando a sporolt zsehez nyulni, fizetes elott 1 nappal.

2023. jún. 3. 16:07
 6/9 A kérdező kommentje:
Most feltoltottem 30k kpt (17k lesz ismet am csak), volt folosben, biztos-ami biztos. De azert erdekelt volna. Elolvasom amit utso linkelt, elso azt irja van haladek, masodik azt, hogy nincs...bar elso legalabb normalis volt es normalisan valaszolt, szvl valszeg neki van igaza.
2023. jún. 3. 16:43
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

Az #1 válaszban konkrétan belinkeltem az airbnb szabályzatát:


"2.11.1.5 If Airbnb Payments is unable to collect your payment, Airbnb Payments will notify you of such declined payment, and require you to complete the payment using an alternative Payment Method within 72 hours of the notice. If you fail to complete the payment, you authorize Airbnb to cancel the booking on your behalf. If the booking is canceled, you will be refunded based on the Host’s cancellation policy. You acknowledge that you may incur fees for cancellations pursuant to the Host’s cancellation policy."


Ezek után nem tudom mi a kérdés.

2023. jún. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ennyi! :)
2023. jún. 4. 08:39
 9/9 anonim ***** válasza:

"Fiatal palyakezdo vagyok, nem tudok mit csinalni"


" Ebben a honapban egeszen pontosan 840ezret koltottem,"


aha...

2023. jún. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!