Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Hogyan érdemes úgy szállásra...

Hogyan érdemes úgy szállásra keresni, hogy ha szeretnék találni: önálló házikó/apartman stb., saját kis udvar, ahol más nincs csak mi (2 fő) és a kiskutyánk?

Figyelt kérdés

Lehet én vagyok béna, de nem találok ilyet :/ :D Segítsetek, ha tudtok, bármilyen javaslatot meghallgatok:) Sosem jártam így, mint ezzel a kereséssel :D Lehet ciki, de nem találok ilyet és szerintem azért, mert rosszul keresek. Nem ott akadok el, hogy kutya vihető legyen:)

Köszönöm szépen előre is!



2023. jún. 5. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Airbnb, booking, Magyarországon: szallas.hu

Majd beállítod a szűrőket.


Ha kinézted a helyet, érdemes lehet kikeresni google-n a telefonszámot és felhívni, úgy lehet jobb áron odaadják.

2023. jún. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Próbáltam a szallas.hu-n, de nem találtam olyat, ami egyedülállő ház vagy szállás, csak max olyat, ahol az udvaron több ahhoz tartozó szállás is tartozik. A kutya viszont nem tudom kit zavar és kit nem, így elég lutri, kellemetlenséget meg senkinek nem szeretnénk.

Köszi a válaszodat!:)

2023. jún. 5. 15:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Airnb-n beállítod, hogy állatbarát szálláshely és már csak azokat a lehetőségeket dobja ki ahol nem gond a kutya. De ilyet biztos be lehet állítani a többi szálláskeresőn is, csak azokat nem használom.
2023. jún. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Keresőkben jellemzően adott hely szállásait lehet megtalálni. És lehetséges, hogy egy adott helyen nincs önálló kis ház saját udvarral, és semmi egyébbel. Sőt, ez a jellemző. Aki szállást kiad, vagy egy lakást ad ki, vagy erre szakosodott és egyszerre sokat ad ki. Én többször is voltam ilyen helyen, de az nem Magyarországon volt.

Először talán el kellene dönteni, hová és milyen célból mennétek, udvar csak kevés vidéki helyen lesz, az önállóság pedig minden jobb helyen adott, és ez nem attól függ, az adott épületben hány szállást adnak ki.

2023. jún. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szanticska
2023. jún. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!