Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Napospart vagy Aranyhomok? 2023

Napospart vagy Aranyhomok? 2023

Figyelt kérdés
Sziasztok, idén gondoltunk rá, hogy meg nézzük Bulgáriát. Napospart vagy Aranyhomok amire eddig gondoltunk. Árban nagyon jónak tűnik. Viszont sok helyen megosztó vélemények vannak. Van valakinek valami jó vagy éppen rossz véleménye róla? Aki járt már ott. Válaszokat előre is köszönöm m!

2023. jún. 6. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Ha valami szocreál szállodában akarjátok zabálni a colis rántotthúst meg kifeküdni az algás medence partjára "all inclusive" akkor jó. Ha ennél kicsit többet vártok egy nyaralástól akkor nem jó.
2023. jún. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
94%

Én 3 éve voltam Obzoron, az egyetlen hely az eddigi nyaralásaimból, ahova szívesen visszamennék többször is.

Előnyök: meleg tenger, homokos tengerpart, iszonyatos olcsóság az éttermekben (a boltok drágák, érdemes étteremben enni), a parti sávban kedvesek a helyiek, minden sarkon sült sprotni, rák tök olcsón, magyar fizetésből az élet császárának érezheted magad.

Hátrányok: Neszebaron kívül az ország többi része olyan szép, mint Kazincbarcika, Várna egy szocreál förtelem és a tengerparti sávtól eltávolodva eszméletlen búvalb@szott bunkó mindenki.

De összességében imádtam.

2023. jún. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
4%
Mi a Naposparton voltunk pár éve, nem jott be, a szállodában jéghideg volt a medence vize, a tenger vize hínáros volt, az emberek nem tul kedvesek, tobb helyen át akartak verni minket. Neszebár viszont tényleg szép. Evente kétszer járunk kirándulni, Bulgária és Horvátország a két hely, ahova nem mennék vissza.
2023. jún. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Bulgária egy nagyon király ország, de nem a tengerpartja miatt.
2023. jún. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Neszebár tényleg szép, de hát az egy 1-2 napos kirándulás. Az olcsóságon kívül én ma már nem látok okot arra, hogy a Fekete-tenger partján nyaraljak. Az a tenger egyszerűen randa, ha az Égeihez, a horvát Adriához vagy a Tirrén tengerhez hasonlítjuk. A vize, a medúzái, a partja...

Addig volt értelme, míg piros útlevéllel csak oda lehetett menni

2023. jún. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még egy szavazat Obzornak. Tudom, pont az általad kérdezettek között van kb. félúton, de nekem az jött be a legjobban. Homokos a part, viszonylag lassan mélyül a víz. Neszebár nincs nagyon messze, azt érdemes bebarangolni, mert nagyon szép. Várna tényleg rettentő szocreál, a kőerdő viszont érdekes.
2023. jún. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!