Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Milyen eldugodt kis faházat...

Milyen eldugodt kis faházat ajánlanátok, Pest közelében?

Figyelt kérdés

Kövi hétvégén utaznánk egy baráti társasággal kicsit kikapcsolni, távol mindentől. Mivel többen lennénk (6-7 fő), sajnos egyikünknél sem nagyon férünk el.

Társas, iszogatás lenne a cél.

Köszi előre is.



jan. 2. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
jan. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%
eldugoTT
jan. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Börzsönyben van egy csomó, Zebegény, Kismaros stb.
jan. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Természetes strand pest közelében?

VI. kerületből indulva keresek helyet, ahova hétköznap késő délután ki lehetne menni (kb. 17:30-21:00-ig). Nem baj, ha fizetős. Most Lupát megnéztem, hát azért az drága, napi 2000 Ft délután is 😕

Pest megyében vagy annak közelében keresek olyan szálláshelyet, ahol két kutyussal szeretnénk eltölteni egy hétvégét?

Lehetőleg olyat, ahol az állatbarát szálláshely nemcsak azt jelenti, hogy pórázon bevihetem a kutyát a szobába, hanem ahol arra is van lehetőség, hogy a két kutya szabadon rohangáljon.

Pest közelében vagy nógrád megyében tudtok ajánlani kezdőknek urbex elhagyatott helyeket?

Egyedul a nagymarosi szellemszallot ismerem. Olyat keresek ahol nincsenek kamerak vagy riaszto, egyszeru elhagyatott epuletek




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!