Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Hallott valaki valamit a...

Zsazsy01 kérdése:

Hallott valaki valamit a szallaslondon.com- ról?

Figyelt kérdés
Állítólag vannak lakásaik, ahol laksz, és segítenek a hivatalos ügyek intézésében, munkakeresésben. Nem találtam róluk semmit. A honlapjuk elég semmit mondó. Nincs közvetítői díj, sem más költség. Vélemény?! Tapasztalat? Valaki volt már velük kapcsolatban?

2013. ápr. 2. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
én azt mondom, hogy ha magyaroknál akarsz szállást, akkor csak a londonimagyarok.hu-val szerződj! Viszont kizárólag csak szállást foglalj náluk, mert abban aránylag jók, de más szolgáltatásukat ne vedd igénybe! Kezdetben jók a szállásaik. Én is náluk kezdtem, 3 hónap után léptem tőlük, de indulásnak jó volt.
2013. ápr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meg fogsz lepődni... [link]
2013. ápr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Valóban meglepődtem... :D Volt egy sejtésem, hogy jobb, ha messziről elkerülöm őket, csak biztos akartam lenni benne. Köszönöm a válaszokat és az infót!
2013. ápr. 2. 16:52
 4/7 anonim ***** válasza:

"Meg fogsz lepődni... [link]


Igen, elég kétes figura a pali, de mint írtam, kezdeti időkre, 1-3 hónapra az ő általuk kínált szállások is elfogadhatóak. Én semmi más szolgáltatásukat nem vettem igénybe, kizárólag a szobát béreltem náluk. Igaz, hogy vannak szebb, jobb állapotú lakások, szobák is, de kezdetben, mindenféle angliai munkahely, referencia nélkül esélytelen hogy normál körülmények között bérelj valamit. Mellesleg ők csak 2 hét kauciót, és 1 hét lakbért kérnek előre, ellentétben az itt megszokott 1 hónap lakbér és 1 hónap kaucióval. Lehet hogy szemét a cég, lehet hogy egy érdekes előéletű a tulaj, de nélkülük nem tudtam volna elindulni, hiszen szállást nem nagyon kaptam volna munkahely, papírok nélkül. Viszont hosszabb távra én sem javaslom őket, mert valóban drágán adnak ki rossz állapotú lakásokat. Aki nem lép innen tovább, annak biztos hogy csak rossz véleménye lesz a lakásokról, pedig jókat is ki lehet fogni, ha már van az embernek némi ismerete.

2013. ápr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A londoni magyarokrol mar en is hallottam rosszat jot is. De a londoni magyarok londonimagyarok.hu, ez pedig szallaslondon.com. Ha azt irjak, hogy nincs kozvetitoi dij, az nagyon is jo szerintem. Ki kell hasznalni. En legalabbis nagyon orultem volna anno. En 350 eurot fizettem Pesten egy irodanak a nagy semmiert. Itt meg pluszba 150 fontot. Na mindegy annak mar 5 eve. Szerintem aki kijon kell egy adag szerencse, kell penz mivel London nagy es draga. Ha valaki ingyen segit szerintem az nagyon is jo.
2013. ápr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Rossz tapasztalatom nincs veluk...
2013. ápr. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mellesleg Szabó László cigány bűnöző!
2013. ápr. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!