Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Arra gondoltam, hogy meglepem...

Arra gondoltam, hogy meglepem a barátnőm, de nem tudom mi lenne ilyenkor a teendő? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Szóval a barátnőm most egy továbbképzésen vidéken. Majd csak vasárnap jön haza, de már nagyon hiányzik. Most egy szállodában van és arra gondoltam lemegyek hozzá holnap este és csak másnap reggel jönnék el. Mivel ott aludnánk együtt a hotelszobájában, ki kell nekem is vennem egy szobát? Vagy ezt hogyan kellene intézni? Nyilván nem ingyen gondoltam, hogy ott alszom egy szállodai szobában csak nem tudom, hogyan kéne ezért fizetni. Ötletek?

2013. ápr. 17. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:

ha egyágyas szoba lett neki foglalva, akkor arra az éjszakára egy kétágyasat kell foglalni.

(az egyágyas nem azt jelenti, hogy egy ágy van csak, szóval lehet, hogy ez csak adminisztráció lesz a recepción és ugyanabban a szobában maradhattok.)

2013. ápr. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szálloda honlapjűt nézd meg


Főre kell szobát kivenni vagy szobát lehet kivenni (előbbinél attól hogy 2 ágy van,8ezer/fő/éj,kettőtöknek 16ezer, utóbbinál 1 emberre is 16 és 2 emberre is 16)

2013. ápr. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mivel ez meglepetés lenne a barátnőmnek így nem szeretném, hogy tudjon róla. És nem tudom, hogy a szálloda szólna-e neki, hogy változás történt. Vagy ezt elég csak utólag közölni?
2013. ápr. 18. 09:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Szálloda szólni fog neki,mert ő engedélye nélkül nem engedhetnek mást a szobájába.


szerintem csak lepd meg,szállodát már intézzétek együtt.

2013. ápr. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocs!

Csak azután nehogy te lepődjél meg...

2013. ápr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!