Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Hová menjünk wellness hétvégére?

Hová menjünk wellness hétvégére?

Figyelt kérdés

Talán kicsit furcsa kérés, de szeretnék tapasztalatokat gyűjteni.

Párommal novemberben szeretnénk elmenni egy hosszú hétvégére évfordulót ünnepelni, de ötletem sincs, hogy hol kezdjem.

Amit tudni kell rólunk:

-fiatalok vagyunk, termálfürdő nem nagyon érdekel minket, inkább a hideg vizes medencék, jacuzzi, masszázs stb.

-inkább nyugis, pár szobás helyre mennénk, ahol lehet romantikázni, és nyugalom van

-kb 50-60 E forint áll rendelkezésünkre, úgy gondolom egy ***-os hotel épp megfelelő lenne, vagy esetleg jobb panziók

-az országon belül bárhol megfelel


Ha voltál esetleg ilyen helyen, és tudnál tapasztalatokat mondani, kérlek ne habozz :)


L/20



2013. júl. 16. 21:51
 1/8 anonim válasza:
100%

Én úgy hallottam, hogy Hajdúszoboszlón az In Hotel jó választás!:) 3csillagos, és megfizethető. Jelenleg telt ház van, de novemberben biztos lesz szabad szobájuk!

A hotel oldala, ha érdekel: www.inhotel.hu

Mondjuk azt nem írtad hol laktok, így nemtudom mennyi plusz költség lenne az utazás.

2013. júl. 17. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hajdúszoboszóra.
2013. júl. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi itt voltunk pl. adnak strandbelepőt is a csomagjaikban és a Gyulai fedett stransűd nagyon szupi. [link]
2013. júl. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kápolnásnyék is szép hely. Ez a hotel esetleg megfelel? :-) Ahogy elnézem árban sem drága. :-)

[link]

[link]

[link]

2013. júl. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
9%
Utolsó messze van egy kicsit nem gondolnad
2013. júl. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Kaptam árajánlatot egy általam nem túl drágának ítélt helyről, és az összeg meglepett, bár igaz, hogy ****-os szállodáról van szó. Szóval annyival módosítanám a kérdésem, hogy Budapesten élünk, és maximum "balatoni távolság" fér bele, mert a vonat is elég drága.
2013. júl. 17. 21:42
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne már távol? :-)

Idézem:

"-az országon belül bárhol megfelel"

2013. júl. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Balatonfüred, Hotel Flamingo.. télen voltunk ott a párommal, fiatalos, nagyon jó wellness részleggel. :)
2013. aug. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!