Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Hogy vagytok vele? Inkább...

Hogy vagytok vele? Inkább spóroltok és gyűjtetek pénzt egy szállodára vagy panzióra, s ha nem jön össze nem mentek nyaralni, vagy hogy mindenképpen nyaraljatok inkább kempingbe/apartmanba mentek?

Figyelt kérdés
Kérdezem úgy,hogy pl. egy apartmanban nyaralni egy nőnek/feleségnek nem nyaralás,mert kb. ugyanazt kell csinálnia,mint otthon. Főzni (mert nyilván minden étkezést nem tud az ember több személyre étteremben elintézni,ha több pénze lenne akkor hotelbe menne),s takarítani az apartamant. Mi speciel régen apartmanoztunk,de most már,inkább már hónapokkal nyár előtt elkezdünk spórolunk,hogy a 3 fős családunkkal hotelbe tudjunk megszállni vagy egy jobb színvonalú panzióba. Reggeli + vacsora megvan,a takarítás a személyzet feladata,s így legalább a nőknek is megvan a pihenés. :)

2013. aug. 12. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi szoktunk néha menni apartmanba de nem érzem azt amit írtál. Reggelire veszünk boltból étélt délután meg simán lehet étterembe is menni. Ha hotelba megyünk soha nem kérünk mást csak reggelit, én nem szeretek nyaraláskor minden este ugyanott enni, plusz gyakran éjfél előtt nem is érünk vissza a hotelba. Ha nyaralok nem szeretek igazodni a hotelhez, nekem már az is macera, hogy 10-re leérjek reggelizni :). Egyébként bárhol lehet jól nyaralni csak szervezés kérdése.
2013. aug. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
30 éve nem voltam nyaralni. Ahogy nézem, egyhamar nem is megyek.
2013. aug. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!