Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Lefújnád a nyaralást a jövő...

Lefújnád a nyaralást a jövő hétre rossz idő esetén?

Figyelt kérdés
Sajnos rossz időt mondanak az első két napra, és csak 5 napra mennénk le a Balatonra. Később se valószínű meleg idő. Már azon gondolkozunk hogy lemondjuk, és talán később megpróbálunk egy másik szállást. Apartmanba mennénk egyébként, és csak ott helyben kellene fizetni, előleg nem volt. Te hogy döntenél?
2013. aug. 21. 18:28
 1/7 anonim válasza:
Én mennék. Akármilyen is az idő, el lehet tölteni az időt a Balatonon. Nem csak fürödni lehet, annyira rossz idő különben sem lesz.
2013. aug. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyelőre abban reménykedek, hogy a kezdeti gyengélkedés után melegszik majd az idő és lehet majd fürdeni is. Rossz idő esetén egy napra biztos találnánk valamilyen programot, van már úticél, csak nem szeretném ha végig ez lenne a jellemző, végülis nyaralás lenne, nem kirándulás.
2013. aug. 21. 21:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Én voltam már rossz időben nyaralni, nagyon rossz volt. Így a Balatont tuti lemondanám. Én oda fürödni megyek, nem kirándulni... Persze tudom, hogy sokan nem így vannak ezzel. De így szerintem más úticélt keresnék, egy pár nap múlva, ha már biztos lesz az előrejelzés.
2013. aug. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na igen, én is fürdni megyek oda leginkább. Úgy érzem lesz még egy melegebb időszak, csak nem a napokban. Mindenesetre megérdeklődtem, hogy van-e még hely a következő turnusba szeptembertől. Már az apartman se biztos, mert az valamivel drágább mint a másik lehetőség.
2013. aug. 21. 22:19
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem ez a vonat már elment. :( Hiába kelek útra jövő héten, talán olyan lesz mintha el se mentem volna itthonról. Ezek a napok már teljesen tönkrementek. Úgy érzem szeptemberben sem érdemes útra kelni már. Nagyon bánom, hogy nem ragadtam meg a hosszú hétvégét, talán lett volna még hely.
2013. aug. 23. 21:17
 6/7 anonim válasza:
Én elmennék.... A Balatonon nem csak fürdeni lehet... Sok látni való is van.... Ha szeretsz túrázni ott a helyed rosszabb időben is...!!!
2013. aug. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elmentem és ma jöttem haza 1 hét után. Összességében nem bántam meg, bár a szállás nem egészen olyan volt, mint amilyennek hirdették. Rosszabb időben bobpályára mentünk, rég nem látott helyeket néztünk meg újra, és bicikliztünk is. Fürödni is lehetett a vízben.
2013. szept. 1. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!