Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Tudnál egy jó és olcsó (kb.50-...

Tudnál egy jó és olcsó (kb.50-65 EUR/éj) szállást ajánlani Párizsban? Illetve melyik környéken keresgéljek egyáltalán? Nem szeretnék gettós, a budapesti 8. kerülethez hasonló részen lakni.

Figyelt kérdés
2013. aug. 28. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Hôtel Ramey, 18. Montmartre - Pigalle, Párizs

tel. 0033(0)1-42.54.24.66. Fax: 0033(0)9-64.41.26.75. email: hotelramey@orange.fr Ár: 55 euro/éj

2013. aug. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nézz szét a booking.com oldalon. be tudod állítani a neked megfelelő árat, a környéket is, és ha beleolvasgatsz egyes szálláshelyekhez írt véleményekbe, akkor az is jobban körvonalazódik, hogy megfelel-e vagy sem :)
2013. aug. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi. Megnéztem, amit az első ajánlott, de már nincs szabad szobájuk arra az időpontra amikor megyünk.


Igen, igen, a booking.com-on nézelődöm...Melyik kerületekben nézelődjek?

2013. aug. 28. 15:27
 4/4 A kérdező kommentje:

A 17. és a 18. kerületben találtam egész szimpatikus szállásokat, de olvastam egy leírást, hogy a 18. kerületben van 2 afrikai negyed, ahol még csoportosan sem ajánlatos sétálgatni. Ettől azért beparáztam.


Szerintetek például ezek a hotelek biztonságosnak mondhatók a környék szempontjából:


[link]


[link]


Illetve még azt kérdezném, hogy innen gyalog kb. mennyire van a városközpont? Ti hogyan közlekedtetek?


Köszi!

2013. aug. 28. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!