Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Melyik hotelben érdemes...

Melyik hotelben érdemes megszálni Milánóban?

Figyelt kérdés

3 napra megyek ki,november elején de nem tudom hogy melyik hotelben lenne érdemes megszállnom ami nem túl drága de minőségileg is normális.

Corsico környékén keresek hotelt. Tapasztalatok? Vélemények?


2013. okt. 15. 17:40
 1/1 anonim ***** válasza:

A helyedben választanék egy szálláskereső oldalt, (agoda, venere, booking vagy akármit) ahol ha bírod hogy Milánó, majd megadod az időpontot és egyéb kritériumokat (pl minimum kategória, maximum ár, városközponttól vett távolság), elég sok hotelről fogsz infót kapni. Képekkel, értékelésekkel.

Véleményem szerint ez egy jobb megoldás, mintha azt mondom, én itt és itt voltam, és nekem tetszett.

Így olyan hotelt fogsz találni, ami neked szimpatikus, és ami a Te igényeidnek felel meg.

2013. okt. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!