Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Mennyire biztonsagos viharban...

Mennyire biztonsagos viharban sätorozni? Föleg nem kicsi to mellett

Figyelt kérdés

2014. júl. 26. 15:17
 1/6 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Függ ez sok mindentől, pl mekkora viharról lenne szó, milyen a sátor, jól van e felállítva, milyen az a part és milyen közel van hozzá a sátor? Masszívabb sátorral, jól lecövekelve egy szélmentesebb helyen, távolabb a parttól és nem pár méterre egy laposabb partszakasznál, főleg ha a tó hegyekkel körülvetten szélárnyékosabb, és nem jellemző az orkán erejű szél sem arrafelé és még nem is mondanak olyan időt.. akkor rendben lenne. Mérlegelni kell minden tényezőt. Valami konkrét helyről volna szó?
2014. júl. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én nem tó mellett voltam, de már voltam sátorba mikor vihar volt (épp fesztiválozni voltam) hát számomra para volt, a sátor beázott, villámok elég közel csapkodtak le, dörgés olyan volt mintha valami felrobbant volna :D
2014. júl. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
elsö: igen,Balatonakali,pont viz melletti majdnem a parcella es eleg rossz idöt mondanak. Mäsodik: ez eleg ijesztö:(
2014. júl. 26. 19:24
 4/6 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Gyakorlott túrázók nem táboroznak tó vagy folyó part közvetlen közelében, nem véletlen. Egy sima ár elmossa a sátrat. Pl.
2014. júl. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mekkora az a vihar és milyen a helyszín. Pl. Velencei tónál sátraztunk anno piszok nagy viharban, de nem volt gond, csak jól le kellett cövekelni mindent, mert mindent vinni akart a szél.


Nyilván egy kevésbé kiépített és ellenőrzött tó mellett nem ugyanez a szitu.


Írj kicsit többet, hogy hova mentek egészen pontosan.

2014. aug. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,már megvolt az út:) Volt vihar egyszer,én a kocsiban ülve vészeltem át,a többiek a sátorban de elég soká tartott és ijesztő volt,hatalmas villámok voltak nem messze de szerencsére nem lett baj.
2014. aug. 6. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!