Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Szerintetek megtörténhet...

Szerintetek megtörténhet ilyen? Vagy hol tudok utána járni?

Figyelt kérdés
az a helyzet, hogy én és a barátnő szeretnénk kirándulni menni jövőre Prágába, amikor mennénk ő lenne 18 én meg 17, és csak ketten akarunk menni :) a kérdés az: a hotelban ahol el lennénk szállásolva megszólhatják azt h én még kiskorú vagyok? (ő nevére lenne foglalva a szállás) mer anyum azt állítja h esetleg gondolhatják azt is ott h elszöktem otthonról, vagy pedig megvádolhatják a barátnőmet azzal h megront egy kiskorút... szerintetek? nagyon szeretnénk elmenni :) esetleg hol tudok ilyen "törvények"-nek utánanézni? :) köszi az értelmes válaszokat :)

2014. szept. 25. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de anyukád egy kicsit buta nő. 17 éves embert már nem lehet megrontani, és 17 évesen nyugodtan utazhatsz akár egyedül is külföldre. Mivel a barátnőd 18 éves így semmi akadálya, hogy szállodában szobát béreljen. Azzal sem lesz gond, hogy te 17 éves vagy..
2014. szept. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
még valamit. 17 évesen nem kiskorú vagy, hanem fiatalkorú.. nagyon nem mindegy.
2014. szept. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem buta csak sokszor túlságosan aggódik :) azért köszönöm a választ :) ez az egész egyébként úgy jött h beszélr keresztanyummal akinek a férje volt rendőr és ő mondta ezeket :) szval akkor az nem probléma h nem vagyok 18? :)
2014. szept. 25. 20:28
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan mehettek, semmi gond nem lesz, ilyen törvényt nem fogsz találni. Prága gyönyörű hely.
2014. szept. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanilyen felállásban mentünk Párizsba a barátommal annak idején, ő volt 17, én 18. Senkit nem érdekelt hány évesek vagyunk, igaz szervezett buszos út volt, ez nem tudom mennyire számít.
2014. szept. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!