Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Biciklitúrát tervezek a...

Biciklitúrát tervezek a Balaton körül, ha kempingbe szállok meg ( sátorral) akkor a bicikli tárolását hogyan tudom megoldani? Van biztonságos tároló? Csak mert nem szívesen cipelnék még egy két kilós lakatot is magammal.

Figyelt kérdés

2015. jún. 29. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Biciklitúrára nem lehet elindulni lakat nélkül. Nem is értem, hogy gondoltad. Vegyél egy normálisat, közel sincs 2 kiló.
2015. jún. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lakat nélkül nem tudsz túrázni menni, maga az ötlet is elvetemült. A sátor mellett tudod lezárni, kifejezett tároló sehol nincs.
2015. jún. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lakat nélkül biciklitúra? Mintha fürdőruha nélkül mennél nyaralni..
2015. jún. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi csak a sátrunk mellé állítottuk őket, vagy a sima leggagyibb lakattal kötöttük le. Kb ilyennel: [link]
2015. jún. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem értelek titeket. Én 1000km-es túrára mentem lakat nélkül, igaz ebből csak 200km volt magyarországon. Mindezt egy nem rosszul kinéző outi bicóval, összesen kb 3-4kg csomaggal. 4szer aludtam, 1 vadkemping Bécsben, 1 ingyen meghívással idegeneknél, 1 kemping Passau-ban és visszafele 1 normális vendégházban. Voltam bevásárolni több helyen is, kocsmákban vízért és hasonlók. Amíg ésszel csinálod addig nincs gond. Pl.: ajtóba picit belóg az egyik kerék, boltokban szerintem simán betolhatod a pénztárak elé (egyszer Bécsben láttam ilyet, helyi ember az ottani aldinak megfelelő boltba vitte be simán.). Kempingben pedig megette a fene, ha a sátrad mellől, amiben épp alszol elviszik. Max az egyik cöveket a küllők között ütném be, hogy ha elkezdi valaki elvinni, akkor megrántsa a sátrat.

Egyébként vadkemping. :D Nyugodtabb, csöndesebb, sötétedés előtt picivel kinézed a helyet, reggel amilyen korán csak megy sátrat bontasz és így még biztonságosabb is.

Ja és alapszabály, hogy éjjel fektesd el a bicót, mert nem vicces ha pont a sátradra, vagy más sátrára dől. Én tavaly majdnem megjártam, a vihar eldöntötte, centikent múlt, hogy nem nézett be a sátorba.

2015. jún. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!