Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ha kiskorú (18 alatti) barátnő...

Ha kiskorú (18 alatti) barátnőmmel szeretnék megszállni valahol, akkor szükséges-e neki valami szülői beleegyezés?

Figyelt kérdés
Igazából egy kis olcsó motel, mert nem ott lennénk egész nap, kirándulás lenne, aludni meg elég az, csak nem tudom, hogy lehet-e ilyenből gond, hogy még nem töltötte be a 18at.
2015. aug. 28. 23:11
 1/5 anonim válasza:
Kerdezd meg a baratnodet h a szulei megengednèk -e szerinte. Ha meglepi akkor lehet muszáj leszel a szüleit kèrdezni. Az èn szüleim pl. Nem engednèk pedig már majdnem 2 ève együtt vagyunk.17/L
2015. aug. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. A nagykorú veszi ki és fizeti (vagyis te). A kiskorú csak vele van kísérőként, mint pl. amikor egy anyuka (nagykorú) kiveszi a szobát a 3-éves kisfiával (kiskorú).
2015. aug. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

azzal nincs gond hogy én fizetem, hát én 'lepem meg' őt így ezzel :D

csak az érdekelt, hogy van-e valami szabályozás, amiért én számon kérhető leszek majd mondjuk a szoba foglalásánál

mármint hogy van-e olyan jogi korlát, hogy ha az egyik fél nem múlt el 18 éves, akkor szülői vagy gondviselői engedéllyel véglegesíthető a foglalás

(csak nem akarom hogy ez ott derüljön ki, mert eléggé elrontaná a hosszú hétvégét)

2015. aug. 31. 10:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen szabályozás, ha te elmúltál 18, akkor te felelsz a szobáért és lehet veled fiatalkorú személy.
2015. szept. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Bár a biztosnság kedvéért azért lehet. Inkább külföldön kérnek ilyesmit. (Hogy nem megszökött vagy ilyesmi.)
2018. okt. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!