Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Olyan szállást keresek Közép-M...

Olyan szállást keresek Közép-Magyarországon, ahol van szabadidős program. Pl. Billiárd, darts pingpong, stb. A Balatonnál találta egy ilyet, de sajnos az nagyon messze van. Tud esetleg valaki ilyen szállásról?

Figyelt kérdés

Ajándékba szánnám, s akiknek adom unalmasnak tartják a wellnesst (persze nincs ellenükre csak megunnák napokon át). A lényeg, hogy a szálláson legyen szabadidős program, és/vagy a településen is ahol a szállás található.

Nincs még önálló fizetésem, ezért a határ sajnos nem a csillagos ég .. max. 10.000/éj/fő. Köszönöm a segítséget!



2016. febr. 5. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Olyan cuki vaaaaagy!!!

Írj közelebbi helyet, mire gondoltál Kelet-Magyarország?

Megye esetleg?

2016. febr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hat igazabol Heves megyeben elunk. Innen a tavolsag max. Kb 2 ora lenne megfelelo. :)
2016. febr. 10. 22:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Oké, gondolkodom és összegyűjtöm neked.

És hol lax? :) én Heves-megyében dolgozom :)))

2016. febr. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia! Azt megkoszonnem!:))
2016. febr. 14. 22:26
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja es Gyöngyösön elek :)
2016. febr. 14. 22:39
 6/6 anonim ***** válasza:
hihi, nekem az egyik nagyszüleim ott éltek :( + :) szeretem, sokat nyaraltam ott :)
2016. febr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!