Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Tudnátok nekem Balatoni...

Tudnátok nekem Balatoni szálláshelyet ajánlani? Olyan személyek véleménye érdekel elsősorban, akik meg is szálltak az ajánlott szálláshelyeken, tudnak róla néhány véleményt leírni.

Figyelt kérdés

Olyan szálláshelyet keresek: ami

- megfizethető,

- a Balaton partjához közel helyezkedik el,

- svédasztalos reggelit magába foglal az ára,

- szép kártyás fizetés megoldható,

- illetve ha vonattal mennénk, gyalogosan viszonylag rövid időn belül megközelíthető legyen!

4 felnőttre, júliusra keresek szállást.


(Ezenkívül, ha az adott városhoz tudtok ajánlani kikapcsolódásképp valamilyen programot, látványosságot, örömmel fogadom.)


2016. márc. 2. 10:54
 1/1 DesmondTheMoonBear válasza:

[link]

Itt ezerszer voltam de meg mindig szeretem sose unom meg, a Balaton is kozel van hozza ezert amikor szeretnek akkor furdok ha persze az ido is ugy akarja...:D A petofi setanyon van ezert majdnem minden este mas etteremben kajalok!! mindenkepp ezt valaszd!!

2016. márc. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!