Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Ti aludtatok már hostelben...

Ti aludtatok már hostelben koedukált hálóteremben? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2016. márc. 31. 00:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Milyen tapasztalatokra gondolsz? Odamentünk, köszöntünk, váltottunk a bent lévőkkel kb. 5 mondatot udvariasságból és aludtunk. Semmiben sem másabb ellenkező nemű emberekkel egy légtérben aludni, mint azonosokkal.


Illik figyelni másokra, nem seggrészegen, csörömpölve beesni az ágyba hajnal 4-kor és hasonlók.


Ha party hostelről van szó ott persze megeshet, hogy elkezdenek dugni mások füle hallatára, de azt csak a legprosztóbb helyeken vállalják be. Azokat igény szerint vagy elkerülni, vagy kifejezetten keresni ajánlott :)

2016. márc. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
lehet még meg is erőszakolnak majd tégedet
2016. márc. 31. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Jó volt, szeretem a hosteleket.
2016. márc. 31. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Én nagyon szerettem, már férjem és ygerekeim vannak, úgyhogy mást részesítek előnyben, de számomra mindig élmény volt.


Volt amikor csak aludtam, de volt amikor úgy ismerkedtem össze valakivel, hogy utána még egy hétig együtt utaztunk, sőt azóta is tudunk egymásról facebookon.


Negatív tapasztalatom nem volt.

2016. márc. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Embere válogatja ki szereti és ki nem szereti.

Én egyszer kíváncsiságból hostelbe mentünk. Addig nem is volt gond míg az ember le ne feküdt aludni. Én nagyjából semmit nem aludtam, mert képtelen vagyok úgy aludni, hogy ha valaki álmában a fogát csikorgatja, vagy hangosan horkol. Olyan hangerővel horkolt 2 ember is, hogy képtelenség volt aludni. De ugye ez is vele jár, én meg inkább kimentem az udvarra, és egy nyugágyon olvastam reggelig. Alig vártam, hogy a párom felébredjen és menjünk.

Legutóbb tavaly mentünk megint hostelbe de csak azért mert spontán ötlet volt, és kellett egy szállás éjszakára (nem terveztük, de mégis meg kellett állnunk)

De ez az éjszaka még rosszabb volt, mert manapság egyre kevesebben toleránsak a másikkal.

Én tudtam, hogy valószínű megint nem alszok majd, mert horkolás, fogcsikorgatás lesz. Én felkészültem rá. Jó könyv és kis elemlámpával kint ülni egy nyugszékben. De sokan részegen, drogozva, hangosan vihorászva zavarták a többieket. Ha valaki rájuk szólt, hogy mások aludnának, még nekik állt feljebb. Na ez volt az a nap amikor a párom kijelentette, hogy soha többé nem megyünk hostelbe.

2016. márc. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
A vetkőzés-öltözés kicsit több logisztikát igényel, mint amikor családban vagy csak egyneműek között vagy, más különbség nincs. Egy hotelszobában simán kijössz a fürdőszobából bugyiban vagy akár anélkül.
2016. márc. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Voltam.. egyszer kaptam ajándékot a szomszéd tajvani lánytól ☺ Amikor fiatal voltam nagyon bejött, de mondjuk akkor annyi energiám volt, hogy reggel 7-től hajnali 1-2 ig jártuk a várost, utána meg egy padon is elaludtam volna. Egyébként némely hostel jobb, mint egy lepukkant 1-2 csillagos hotel.. Főleg a tisztaság és személyzet ügyileg. Most 34 évesen már inkább megyek normális szállodába, de fiatalon nagy buli volt ☺
2016. márc. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Valami kimaradt ☺ koedukáltba csak akkor mennék ha van velem másik nemű is. Ha nő vagy és egyedül utazol inkább menj a női hálóterembe..
2016. márc. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
44%

Mindig az alszik el legeloszor aki fulrepesztoen horkol. Aztan vannak akik felkapcsolgatjak a lampat hajnal 3kor...

en felso agyon aludtam, jol a pofamba vilagitott.. na mondom jol van, holnap ezt nem jatsszatok, kicsavartam a kortet mikor elmentek, masnap hallom am hogy kat katt katt probaljak felkapcsolni es nem mukodik, furtam az arcom a parnaba ugy rohogtem halkan :D

2016. márc. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2016. márc. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!