Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Hogy működik a szoba foglalás?...

Hogy működik a szoba foglalás? Hol lehetne megoldani szolnokon?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy van egy férfi, akivel sikerülne egy laza kapcsolat, de mivel ő sem és én sem lakunk egyedül, haza nem mehetünk. Kocsiban nem akarom csinálni, mindig nem.


Szóval a kérdésem az, hogy Szolnokon hol és mennyiért lehetne pár órára hotel szobát kivenni?


A nevemet el fogják kérni? Muszáj egy éjszakára kivenni? mennyibe kerül egy ilyen dolog?


Sose voltam még ilyen helyzetben...


Segítsetek.. kioktatás nem kell, csak segítség.. :)


2016. nov. 14. 21:39
 1/4 anonim válasza:
84%
Szia!Az adataidat persze,hogy elkérik,de bizalmasan kezelik! :) Pàr órásat nem tudok,egy éjszakàt tudsz kivenni csak szerintem!
2016. nov. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Ne hotelt, hanem panziót keress a neten, az általában olcsóbb. Pár órára csak nagyon gáz helyeket lehet kibérelni... én pl. nem feküdnék be egy olyan ágyba, amiről tudom, hogy előttem is csak pár órára kellett valakiknek...

Egész éjszakára lehet bérelni a legtöbbet, de nem vagy köteles ott is maradni. Miután végeztetek, kimentek, kijelentkeztek és kész. Bármi közbejöhet.., bár úgyis levágós lesz nekik.

A nevedet természetesen elkérik, bejelentkezéskor egy igazolványt is kérnek.

Mennyibe kerül? 6-10.000 ft között.

2016. nov. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

NEM a te dolgod a szobafoglalás és kajtatás!

NEM a te dolgod a szoba kifizetése sem!


Amelyik férfi ..aszni akar, az oldja meg!

2016. nov. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
3-as válaszoló: te aztán tudsz felelni a feltett kérdésre. Szövegértelmezés: nulla. :D
2016. nov. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!