Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Milyen hoteleket, panziókat...

Milyen hoteleket, panziókat ajánlotok Londonban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Idén nyáron tervezünk menni Londonba és most keressük a szállást. Ha nektek van bármi tapasztalatotok, gondolatotok vagy tudtok ajánlani akkor kérlek írjátok le! És kérek mindenkit, hogy NE linkeket rakjon be mert én nem a hirdetésekre vagyok kíváncsi hanem a ti tapasztalataitokra. Nem kell a legolcsóbb putrinak lennie de azért az ára ne legyen az egekben. az elhelyezkedését tekintve annyi a kikötés, hogy könnyedén eltudjunk jutni a fontos helyekre tehát a belvárosba (bar nem tudom Londonban mennyire van olyan, hogy belváros xd). Köszönöm a válaszokat és a javaslatokat <3

2017. febr. 1. 18:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Én ha Londonba megyek, akkor nem a szállásra akarok a legtöbbet költeni (így is drága minden), ezért nem hotelekben szállok meg, hanem magánembertől bérlek egy szobát, lakrészt vagy egy komplett kis lakást. Az airbnb oldalon rengeteg kiadó ilyet találsz, az árak változóak. Tavaly augusztusban az 1-es zónában volt a szállásom (Vauxhall), 120 ezer forint volt 6 éjszakára. A metró kb 8 perc volt gyalog, a Victoria station 2 megálló volt, tehát nagyon gyorsan a központban voltam.

Tavaly előtt a 3-as zónában volt a szállásom, (Upton Park metrómegállónál), innen kb. 35 perc volt bemetrózni a központba, majd átszállni erre-arra, attól függően, hova mentem, tehát ott 1 órát kellett számolni az utazásra, bárhova is mentem.


Az 1-es, 2-es zónában a legjobb lakni, ha turista vagy, mert onnan érsz el a leggyorsabban mindent.

Ha gondolod, a vauxhalli szállást el tudom linkelni, tiszta, rendezett ház volt, konyhával (főzhetsz), fürdőszobával.

2017. febr. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!