Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Mennyire megbízható az airbnb?

Mennyire megbízható az airbnb?

Figyelt kérdés
Berlinbe fogok utazni és két éjszakára kellene szállás és az airbnb elég olcsónak tűnik.Viszont még nem utaztam egyedül külföldön és nem szeretném ha átvernének.Ti használtátok már,ha igen akkor mik a tapasztalataitok?

2017. febr. 6. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Londonban szalltam meg az airbnb-n keresztul. 1 hetre. Minden ok volt.
2017. febr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan megbizhato mint barmelyik masik jobb nevű szallas kereső!
2017. febr. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én Antwerpenben, Belgiumban voltam ősszel pár napra egyedül, minden tökéletesen rendben ment. Jó utat, kedves Kérdező :)
2017. febr. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkel Spanyolországban, 1 hétig Airbnb-s szálláson, tökéletes volt.
2017. febr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az airbnb -nek semmilyen megbízhatósága nincsen. De komolyan. Egy normál szálláskeresővel mint a booking.com megteheted hogy a hotel weboldalán vagy esetleg telefonon magad foglald le, kényelmesebb ritkán esetleg olcsóbb a booking.com-on. Az airbnb-n viszont pont olyan Józsi bácsi adja ki a nem használt szobát/pincét/lakást/villát/kastélyt mint a szomszédod. Az egyetlen biztonsági szelep a korábbi vendégek jelentése. Ha látsz egy csomó pozitív visszajelzést, minden rendben. Ha nem.... akkor zűr van. Nem olyan értelemben, hogy elbukod a pénzed, mert a szállás nem létezik -- ha megérkezel a szálláshelyre és nem tudod elfoglalni, akkor az Airbnb visszaadja a pénzt és segít másik helyet találni. Hanem hát lehet, hogy a hely nem olyan ahol maradni szeretnél. Nekem egy benzinkúttal összeépült ócska motelben próbáltak kiadni így szobát például de szerencsére rájöttem (és azt jelentettem is az Airbnb-nek mert hotelszobát tilos ott listázni). A másik probléma, hogy az oké, hogy az Airbnb megpróbál neked szállást keresni ilyen esetben de az csöppet sem biztos, hogy sikerülni fog.


Tehát: fényképpel és visszajelzéssel bőven ellátott helyet érdemes választani, akkor nincs baj.

2017. febr. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Évek óta onnan választunk szálládt nyárra, külföldre. Eddig nem csalódtunk, pedig a legolcsóbbakat keressük.
2017. febr. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ebben a válasz :)


[link]

2017. febr. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!