Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Budapesten milyen szállást...

Budapesten milyen szállást ajánlanátok 2 hétre egy külföldi ismerősnek megfizethető áron?

Figyelt kérdés
Jönne meglátogatni egy kedves külföldi ismerősöm, de sajnos úgy alakult, hogy nem tud nálunk megszálnni. 2 hétre szeretne jönni, különleges elvárásai nincsenek, az étkezés nem fontos szállodán belül, higiéniai körülmények amik főként mérvadók. Koleszokban ellehet őt szállásolni? Sürgős ezért fordulok hozzátok!

2017. febr. 9. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:
airbnb, albi nem lesz, hotelt max nezhettek de kllegium sztem felejtős, ha van akkor hotelként üzemelnek de akkor már nkább egy valódi hotel
2017. febr. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Igazából bármilyen formája a szállásnak megfelelne mint ötlet, nem vagyok ebben járatos!
2017. febr. 10. 00:17
 3/9 anonim ***** válasza:

booking.com

Sok jó szállás van

2017. febr. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kollégiumokat csak nyáron adják ki. Airbnb vagy couchsurfing.
2017. febr. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is a Booking.com-ot ajánlom inkább, mégpedig azért, mert AirBnb-nél már olvastam olyant, hogy nem volt elég tiszta a lakás, meg igazodni kellett a házigazdához, mert Ő is ott lakott a lakásban és csak 1 szobát adott ki, stb.


Kollégiumba semmiképp nem küldeném - inkább valamilyen apartman jellegű szállás. Azért javítana a helyzeten, ha megírnád legalább a várost :-)

2017. febr. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 Tippre Budapest, de nem biztos.....
2017. febr. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jajj, bocsi, nem voltam elég figyelmes - szégyellem... (pironkodó smiley)

Most látom, hogy Budapest, ott van a kérdésben. Privátban mindjárt linkelek pár belvárosi apartmant - nehogy reklám legyen. Nem fűződik semmilyen érdekem hozzá, csak ismerek a környéken pár panzió jellegű szállást.

2017. febr. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! kedvess utolsó válaszoló akkor írnál nekem priviben? köszönöm szépen!
2017. febr. 11. 01:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Már írtam, elküldtem - nem találtad meg? Itt a gyakorin az üzeneteid között kellene lennie.
2017. febr. 11. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!