Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Horvátországban tudtok olyan...

Horvátországban tudtok olyan szálláshelyet ( esetleg magyar vonatkozású) ahol lehet SZÉP kártyával fizetni? Vagy külföldön alapból nem is lehet használni?

Figyelt kérdés

2017. febr. 13. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Mit csinaljanak kulfoldon a szep kartyaddal? Huzogassak, hatha tortenik vele valami?
2017. febr. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen pontosan erre gondoltam... gratulálok.
2017. febr. 13. 17:58
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Csak belföldön lehet használni, hiszen nem az a célja, hogy a külföldi turizmust támogasd, hanem a magyart.
2017. febr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Az Adriában jó lesz evező helyett...


Amúgy nem rémlik, hogy rá van írva, hogy hol használhatod???

2017. febr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Ebben az a szomoru hogy mar megszamolni sem lehet hanyadik ilyen kerdes ez....
2017. febr. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én csak azt tudom elképzelni, bár nem tudom, hogy megvalósítható-e, hogy utazási irodában esetleg meg tudják oldani "félrekönyveléssel". Más megoldás nem jut eszembe, de ez sem biztos, hogy működik.

Amúgy valóban, csak belföldi használtra találták ki a kártyát.

2017. febr. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Majd pont az -amúgy agyonellenőrzött- utazási irodák fognak csalni, egy-egy hibbant utazni vágyó kedvéért?!!
2017. febr. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
tudod nem az a szomorú amit te írtál hanem, hogy még léteznek ilyen segítőkész emberek mint Te...köszi.
2017. febr. 14. 20:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az szomorú ,hogy vannak ennyire tajekozatlanok.....
2017. febr. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"tudod nem az a szomorú amit te írtál hanem, hogy még léteznek ilyen segítőkész emberek mint Te."


Tudod nem az a szomorú amit te írtál hanem, hogy még léteznek ilyen korlátolt emberek mint Te!

Akiknek nem elég, hogy ingyen kapják a szépkártyát, de még trükközni is akarnak vele külföldön!!!


...és még te vagy felháborodva, hogy nem segítünk csalni!

Na ez a szomorú!!!

2017. febr. 15. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!